Nice – Lorient: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.04.2024

Romain Faivre, Khephren Thuram

Gdzie oglądać mecz Nice – Lorient? W piątek wieczorem odbędzie się starcie Nicei z Lorient w ramach 30. kolejki Ligue 1. Jeśli interesuje Cię ten pojedynek i masz ochotę go obejrzeć, sprawdź, gdzie znaleźć jego transmisję TV oraz stream online. Życzę przyjemnej lektury.

Nice – Lorient, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Nice z Lorient rozegrany zostanie w piątek 19 kwietnia 2024 o 21:00 na Allianz Riviera w Nicei. Faworytami tego starcia są gospodarze, którzy jednak są dalecy od optymalnej formy i muszą powalczyć o trzy punkty, jeśli nie chcą wypaść poza strefę premiowaną grą w europejskich pucharach. Morszczuki za to walczą o utrzymanie, więc również muszą powalczyć o zdobycz w tym meczu. Chcesz obejrzeć ten pojedynek? Jego transmisję TV znajdziesz w Canal+ Sport 5.

Nice – Lorient: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć też w STS, gdzie dostępne są streamy online wszystkich meczów Ligue 1 i nie tylko. Co trzeba zrobić, by móc korzystać z transmisji w STS? Oto krótka instrukcja:

  1. Załóż konto z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon w ciągu 24h
  4. Ciesz się streamami w STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania

Gdzie oglądać Nice – Lorient?

Nice – Lorient obejrzysz w STS. U tego bukmachera możesz śledzić nie tylko ligę francuską, ale i szereg innych interesujących rozgrywek z różnych dyscyplin sportu. Jeśli zatem cenisz sobie szeroki wybór meczów, korzystaj z STS TV. Warto także wspomnieć, że ów operator ma ciekawą promocję powitalną dla nowych graczy. Aby z niej skorzystać, załóż konto z naszym kodem i zagraj pierwszy kupon bez ryzyka do 100 PLN. Jeśli nie uda Ci się trafić pierwszych typów, otrzymasz zwrot na saldo główne. Życzę powodzenia i miłego oglądania wspomnianego wyżej meczu!

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze