Nice – Lille: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.08.2023

Aaron Ramsey

Gdzie oglądać mecz Nice – Lille? W piątek o 20:00 na Allianz Riviera odbędzie się mecz Nicei z Lille. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego pojedynku, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Nice – Lille, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Niceą a Lille odbędzie się 11 sierpnia 2023 o godzinie 21:00, a jego areną będzie Allianz Riviera. Zdaniem polskich bukmacherów należy oczekiwać tutaj bardzo wyrównanego pojedynku, ponieważ potencjał obu zespołów jest do siebie zbliżony. Kto będzie w nim górą? Jeśli chcesz się o tym przekonać, jego transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 3.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23:26, 8 grudnia 2023 23:26.

Nice – Lille: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek Nice – Lille obejrzysz również w STS TV. Jest to bowiem jeden z bukmacherów, gdzie dostępne są streamy online w aplikacji mobilnej. Chcesz wiedzieć, jak uzyskać do nich dostęp?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na dobę
  4. Korzystaj ze streamów w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Transmisję online tego starcia obejrzysz również w Superbet TV! U tego operatora transmisje są całkowicie darmowe, a jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta! Jeśli nie masz go jeszcze, zarejestruj się z kodem ZAGRANIE, zweryfikuj dane i ciesz się transmisjami za darmo!

Gdzie oglądać Nice – Lille?

Nice – Lille obejrzysz w STS TV. U tego operatora masz dostęp do transmisji wszystkich meczów Ligue 1, a także Serie A, Bundesligi, LaLigi oraz wielu innych ciekawych rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych! Jeśli chcesz przy okazji pobawić się w obstawianie typów, warto skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN w STS!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze