Newcastle – Sheffield: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.04.2024

Callum Wilson po przegranym meczu

Gdzie oglądać Newcastle – Sheffield? Walczące o europejskie puchary Newcastle w sobotę ma sporą szansę na zdobycie kompletu punktów. Sroki zagrają bowiem z ostatnim i zdecydowanie najgorszym w lidze Sheffield. A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie na żywo? Zapraszam do zapoznania się z informacjami o transmisji w TV i streamach online!

Newcastle – Sheffield United na żywo w TV

Rywalizacja na St. James’ Park będzie zaledwie jednym z siedmiu sobotnich spotkań Premier League rozgrywanych w ramach 35. kolejki. Oczywiście zdecydowanymi faworytami batalii będą Sroki, które walczą o awans do europejskich pucharów. Sam mecz ma rozpocząć się 27. kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, to niestety takowej w Polsce nie znajdziemy. Niekiedy mecze ligi angielskiej są pokazywane na kanałach Canal+, jednak w tym przypadku na podobnie rozwiązanie nie mamy co liczyć. Sprawdźcie kursy bukmacherskie wystawione na to starcie, a ja przechodzę do streamów online!

Newcastle – Sheffield United: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie znajdziemy transmisji w TV, to gdzie oglądać Premier League i rywalizację Newcastle – Sheffield United? Oczywiście w Internecie i za pomocą legalnych streamów online. Do końca sezonu 2023/24 mamy na polskim rynku wydawcę, który pokazuje absolutnie wszystkie mecze ligi angielskiej. Mówię tu oczywiście o operatorze Viaplay, na stronie którego znajdziemy absolutnie wszystkie spotkania Premier League, a w tym właśnie rywalizację Newcastle z Sheffield United! Niestety nie jest to opcja za darmo, ponieważ miesięczny dostęp do Viaplay kosztuje obecnie 55 PLN.

Gdzie oglądać Newcastle – Sheffield United?

Niestety w przypadku rywalizacji Newcastle – Sheffield kibice nie będą mieli wielkiego pola manewru. Starcie to oczywiście znajdziemy i obejrzymy na żywo, jednak transmisja będzie dostępna tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Tam uprzednio należy założyć konto i wykupić miesięczny dostęp do streamów online, którego cena to 55 PLN. Jeżeli chcielibyście obejrzeć w weekend inne ciekawe mecze piłkarskie na żywo, to zerknijcie koniecznie na inne transmisje bukmacherów. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze