Newcastle – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.12.2023

Joelinton bijący brawo

Gdzie oglądać Newcastle – Nottingham? Ekipa Newcastle United przeżywa poważny dołek formy i ostatnio regularnie przegrywa kolejne spotkania. W Boxing Day Sroki zmierzą się na swoim obiekcie z Nottingham Forest i na pewno spotkanie to będzie ciekawym widowiskiem! A gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Newcastle – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Boxing Day to coroczne święto w Premier League, podczas którego grane są spotkania ligi angielskiej w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia! Tym razem na rozkładzie znalazło się 5 meczów, a rywalizacja Newcastle z Nottingham będzie pierwszym z nich. Sroki wcale nie będą murowanymi faworytami do zwycięstwa, bo ostatnimi czasy notują sporo kiepskich występów. A gdzie i kiedy obejrzeć ten mecz na żywo? Batalia rozpocznie się 26. grudnia 2023 roku o godzinie 13:30 naszego czasu, jednak transmisji w TV niestety nie znajdziemy na żadnym kanale w Polsce. Już teraz przechodzę jednak do kwestii streamów online!

Newcastle – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do tematu transmisji i streamu online w Internecie. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Premier League, to w naszym kraju jest platforma, na której znajdziemy wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy. Jest nią Viaplay, a dokładnie serwis streamingowy pod tym logiem. Tam należy założyć swoje konto i wykupić odpowiedni pakiet transmisji, a następnie cieszyć się dostępem do meczu Newcastle – Nottingham na żywo, jak i innych gier angielskiej ekstraklasy! Darmowych alternatyw niestety na polskim rynku brak.

Gdzie oglądać Newcastle – Nottingham?

Zmierzając powoli do brzegu i odpowiadając na postawione w nagłówku pytanie najkrócej jak się da, spotkanie Newcastle z Nottingham będzie można obejrzeć w Polsce tylko i wyłącznie za sprawą streamu online w serwisie Viaplay. Stacja ta do końca 2023 roku pokazuje wszystkie mecze Premier League na żywo i również rywalizację Srok z Forest znajdziemy w jej ofercie. Mi pozostało życzyć jak największych emocji podczas Boxing Day, a na koniec wrzucam jeszcze aktualne kursy bukmacherskie na to spotkanie:

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze