Newcastle – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.09.2023

Haaland w walce z Burnem

Gdzie oglądać Newcastle – Manchester City? Nie tylko Premier League dostarcza nam prawdziwych hitów pomiędzy angielskimi klubami, bo ta sama historia dotyczy Pucharu Ligi Angielskiej! W środę czeka nas prawdziwy hit w rozgrywkach Carabao Cup, a mowa tu o rywalizacji Newcastle United z Manchesterem City. W poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji i streamach online z tego starcia! Zapraszam więc do lektury.

Newcastle – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Mecz Newcastle z Manchesterem City będzie oczywiście tylko jednym z wielu pojedynków w ramach 1/16 finału Carabao Cup! Wydaje się jednak, że akurat ta batalia spośród wszystkich pozostałych zapowiada się zdecydowanie najlepiej! I rozpocznie się ona nieco później niż inne mecze, bo mówimy tu o 27. września 2023 roku i godzinie 21:00. Niestety jeżeli chodzi o transmisję w TV, to tego spotkania nie będziemy mogli zobaczyć na żadnym kanale telewizyjnym. Warto jednak spojrzeć na aktualne kursy bukmacherskie, a po ich przedstawieniu, przejdziemy do kwestii streamów online!

Newcastle – Manchester City: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już o streamach online, to rozwińmy sobie nieco ten temat i powiedzmy o nim więcej. Platformą, na której w kampanii 2023/24 obejrzycie absolutnie najważniejsze mecze Pucharu Ligi Angielskiej jest Viaplay. Meczom transmitowanym w tym serwisie streamingowym towarzyszy oczywiście obraz w jakości HD, jak i polski komentarz, co niewątpliwie jest sporą zaletą. W dodatku mówimy tu o legalnej i sprawdzonej opcji, jednak trzeba nadmienić, że usługi oferowane przez Viaplay nie są darmowe, ale wymagają wykupienia odpowiedniego pakietu.

Gdzie oglądać Newcastle – Manchester City?

Wychodzi więc na to, że rywalizację Newcastle z Manchesterem City obejrzymy tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay. Nie będzie ona dostępna w żadnym legalnym serwisie za darmo, a w Viaplay cena pakietu wynosi obecnie 55 PLN. Finalnie decyzja odnośnie ewentualnego wykupienia usług zależy tylko i wyłącznie od Was. Ja na koniec zachęcę do zerknięcia na transmisje live u bukmacherów, bo także tam znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze