Newcastle – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.01.2024

Gordon w walce z Lewisem

Gdzie oglądać Newcastle – Manchester City? Bez wątpienia jednym z hitów 21. kolejki angielskiej Premier League będzie rywalizacja na St. James’ Park. Tam miejscowe Newcastle postara się przełamać i zdobyć punkty przeciwko mistrzom Anglii, czyli Manchesterowi City. W poniższym tekście znajdziecie informacje odnośnie tego, gdzie oglądać to starcie na żywo. Zapraszam zatem do zapoznania się ze szczegółami transmisji w TV i streamów online!

Newcastle – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Do oglądania sobotniej potyczki Newcastle z Manchesterem City chyba nie trzeba szczególnie długo namawiać – powinno to być kapitalne spotkanie również dla osób, które na co dzień nie pasjonują się rozgrywkami Premier League! Termin tego meczu został wyznaczony na 13. stycznia 2024 roku i godzinę 18:30 polskiego czasu. Będzie to zaledwie jedna z dwóch sobotnich batalii na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Przechodząc już do szczegółów transmisji, starcie to będzie dostępne w TV, a znajdziemy je na Canal+ Sport! Są również inne opcje i możliwości, o których więcej za moment!

baner Totalbet na Newcastle - City

Newcastle – Manchester City: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV to oczywiście nie jedyne rozwiązanie, za pomocą którego będzie można śledzić starcie Newcastle – Manchester City na żywo. Kolejnym, wartym polecenia sposobem jest włączenie streamu online, który to będzie dostępny w serwisie streamingowym Viaplay. Operator ten będzie powoli wycofywał się z naszego rynku, jednak na obecny moment pokazuje on jeszcze mecze ligi angielskiej. Także rywalizację Srok z Obywatelami obejrzymy na żywo na jego stronie internetowej i oczywiście będzie to w 100% legalna i bezpieczna opcja! Podkreślę jednak, że związana jest ona z dodatkowymi kosztami za miesięczny abonament.

Gdzie oglądać Newcastle – Manchester City?

Wychodzi więc na to, że rywalizację Newcastle z Manchesterem City obejrzymy zarówno w serwisie Viaplay, jak i w Canal+. Niestety obydwa rozwiązania są dodatkowo płatne, jednak mówimy tu o szlagierze najlepszej piłkarskiej ligi świata. Finalnie decyzja odnośnie ewentualnego wykupienia usług u któregoś z powyższych operatorów zależy tylko i wyłącznie od Was. Ja na koniec zachęcę do zerknięcia, gdzie oglądać Premier League i pozostałe spotkania 21. kolejki angielskiej ekstraklasy. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze