Czy będzie transmisja w TV z meczu Newcastle – Liverpool? Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Canal+ Sport, o czym więcej przeczytasz niżej. Zdaniem bukmacherów niewątpliwie ogromnymi faworytami są tutaj gospodarze, co zresztą widać m.in. po kursach. Na pewno jest to spotkanie, które warto będzie obejrzeć!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Newcastle – Liverpool, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Premier League dojdzie do spotkania Newcastle z Liverpoolem, a więc kibice mogą liczyć na dobre show. Bukmacherzy większe szanse dają The Reds, co akurat niespecjalnie nas dziwi, ponieważ mają lepszą kadrę i są w wyższej formie, ale to nie zawsze się przekłada na wyniki. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom, a jeżeli nie wiesz, gdzie oglądać mecz Newcastle – Liverpool, to niżej Ci pokażemy!

Newcastle – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Transmisję w TV ze spotkania Newcastle – Liverpool będziesz mógł obejrzeć w Canal+ 4K Ultra i w Canal+ Sport 2. Aby mieć dostęp do tych platform musisz wykupić go u swojego operatora, a jeżeli go nie masz, to możesz skorzystać z Canal+ Online i naszej współpracy z eWinnerem. Dlaczego warto? Ponieważ razem z tym bukmacherem rozdajemy vouchery do Canal+ Online, który pozwoli Ci oglądać spotkania na tej platformie za free przez aż 30 dni!

Newcastle – Liverpool, transmisja na żywo za darmo

Stream na żywo ze spotkania Newcastle – Liverpool będzie do obejrzenia w Canal+ Online już o godzinie 13:30. Masz więc jeszcze trochę czasu, żeby zdobyć voucher do Canal+ Online. W jaki sposób możesz go odebrać? To akurat jest bardzo proste:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Przy okazji możesz sprawdzić nasze typy dnia i korzystając z nich zwiększ swoje emocje z oglądania spotkania Newcastle – Liverpool. Wszystkie analizy na Zagranie są darmowe i codziennie znajdziesz ciekawe opcje!

Newcastle – Liverpool, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Newcastle – Liverpool będzie do obejrzenia w aplikacji mobilnej od Canal+ Online, która jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, a także w przeglądarce, więc masz kilka opcji do wyboru. Jedyne czego potrzebujesz, to sprawnego internetu, dzięki czemu nie będziesz miał lagów!

Newcastle – Liverpool, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Newcastle – Liverpool będziesz mógł także jeszcze sprawdzić, jakie są ciekawe kursy bukmacherskie na nie. Operatorzy zakładów przygotowali szeroką ofertę i jest z czego wybierać, co zresztą możesz zauważyć w tym miejscu:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:29.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Newcastle - Liverpool?

Spotkanie Newcastle z Liverpoolem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Newcastle zagra z Liverpoolem?

Starcie Newcastle - Liverpool zaplanowano na godzinę 13:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze