Newcastle – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.10.2023

Alexander Isak po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Newcastle – Crystal Palace? Zdecydowana większość meczów 9. kolejki Premier League zostanie rozegrana w sobotę i to samo dotyczy rywalizacji Newcastle z Crystal Palace! Starcie to na pewno znajdzie uznanie wśród niektórych kibiców angielskiej ekstraklasy, a w poniższym tekście odszukacie najważniejsze informacje na temat transmisji w TV, jak i streamów online z powyższej potyczki. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Newcastle – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie na St. James’ Park będzie zaledwie jednym z ośmiu zaplanowanych na ten dzień starć 9. kolejki angielskiej Premier League! Fani tych rozgrywek będą mieli zatem z czego wybierać, a Newcastle zwykle dostarcza masy emocji i jest ekipą, którą bardzo przyjemnie się ogląda. I jeżeli faktycznie zdecydujecie się na wybranie transmisji akurat tego meczu, to zarezerwujcie sobie czas w sobotę, 21. października 2023 roku o godzinie 16:00. To wtedy rozpocznie się omawiany mecz 9. kolejki Premier League, jednak niestety transmisji w TV nie znajdziemy na żadnym programie.

Newcastle – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

A jakie są dostępne opcje i gdzie obejrzeć Newcastle – Crystal Palace? Skoro transmisji nie będzie w telewizji, to oznacza to, że będziemy mogli skorzystać ze streamu online w Internecie! Do końca tego roku prawa transmisyjne do pokazywania meczów Premier League posiada stacja Viaplay i to właśnie na jej antenach będziemy mogli oglądać starcie Srok z Orłami. Niestety dostęp do tego streamu online będzie wymagał zapłacenia za miesięczny dostęp do usług Viaplay. Już teraz możecie jednak sprawdzić kursy bukmacherskie na to spotkanie:

Gdzie oglądać Newcastle – Crystal Palace?

Reasumując zatem treść tego krótkiego artykułu i odpowiadając na postawione w nagłówku pytanie, mecz Newcastle – Crystal Palace będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Dwa spotkania na kolejkę Premier League są zawsze pokazywane na antenach Canal+, jednak w tym przypadku z takiej alternatywy nie skorzystamy. Mogę natomiast polecić transmisje u bukmacherów, bo tam również znajdziecie ciekawe mecze piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze