Newcastle – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.11.2022

Calum Wilson podczas meczu z AV

Gdzie oglądać Newcastle – Crystal Palace? W środę czeka nas kilka naprawdę ciekawych spotkań w ramach 1/16 finału Carabao Cup! Swój wzrok na pewno warto będzie skierować w kierunku St. James’ Park, gdzie tamtejsze Newcastle zmierzy siły z ekipą Crystal Palace. Gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję z tego spotkania? Między innymi o tym w poniższej lekturze, do przeczytania której serdecznie zapraszam.

Spotkanie Newcastle z Crystal Palace to tylko jedno z ośmiu, zaplanowanych na środę potyczek w EFL Cup. Starcie to będzie transmitowane w serwisie Viaplay, a jak zdobyć dostęp do kanałów tego operatora i zobaczyć omawianą rywalizację na żywo?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Newcastle – Crystal Palace

Newcastle – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

W przypadku, gdy skorzystacie z powyżej opisanej oferty, spotkanie Newcastle z Crystal Palace będziecie mogli obejrzeć na żywo w TV! Jedyne, co należy zrobić, to włączyć dany kanał w serwisie Viaplay dokładnie o godzinie 20:45 – to właśnie wtedy rozpocznie się rywalizacja na St. James’ Park! Jeżeli chcecie poczytać o sytuacji obydwu zespołów i szansach na zwycięstwo, to sprawdźcie naszą analizę z typami na tą potyczkę!

Newcastle – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, gdzie i kiedy włączyć transmisję z meczu Newcastle – Crystal Palace, to warto powiedzieć kilka słów o samej stacji. Viaplay to stosunkowo nowy operator na polskim rynku, jednak jest on całkowicie legalny i bezpieczny. Rejestracja na jego stronie trwa dosłownie kilka minut, a w zamian można cieszyć się streamami online z meczów Premier League, Bundesligi, czy Ligi Europy. Przed włączeniem transmisji ze starcia, warto sprawdzić też rozpiskę streamów online u legalnych bukmacherów – także tam czekają Was ciekawe spotkania!

Gdzie oglądać Newcastle – Crystal Palace?

Korzystając z serwisu Viaplay, otrzymujecie wiele możliwości oglądania dostępnych tam spotkań! I tak rywalizację Newcastle z Crystal Palace zobaczyć będziecie mogli nie tylko na TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z aplikacją mobilną Viaplay! Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, życzę Wam mnóstwa emocji przy środowych spotkaniach EFL Cup!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze