Nawet pod koniec tygodnia nie ma czasu na przerwę od piłki, bowiem rozgrywane są spotkania w krajowych ligach. Tym razem będziemy świadkami meczu Newcastle z Chelsea. Da się obejrzeć to starcie za darmo, a niżej to dokładnie tłumaczymy, więc sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i czy jest transmisja w TV lub stream online!

Newcastle – Chelsea – gdzie oglądać dzisiaj?

W ten weekend czeka nas wiele ciekawych starć w Premier League. Już w tę sobotę odbędzie się aż siedem spotkań. Jednym z nich będzie mecz pomiędzy Newcastle a Chelsea. Obie ekipy mają sporo fanów w Polsce, więc niżej znajdziesz informacje, gdzie obejrzeć tę rywalizację. Jak możemy zaobserwować po kursach bukmacherskich, to Chelsea jest zdecydowanym faworytem tego starcia, ale czy to będzie miało przełożenie na boisko? Na pewno takie mecze warto obstawiać, żeby zwiększyć emocje z oglądania. Możesz to zrobić np. z bonusami bukmacherskimi i grać bez ryzyka!

Newcastle – Chelsea: gdzie oglądać za darmo?

Jak obejrzeć za darmo mecz Newcastle – Chelsea? Dzięki naszej współpracy z  eWinnerem da się to zrobić bez opłat.

  • rejestrujesz się z naszego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisujesz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • zgłaszasz się po voucher
  • wpisujesz go w Canal+ Online

ewinner voucher canal sport

Newcastle – Chelsea: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

W TV również zobaczysz spotkanie Newcastle – Chelsea. Całość jest dość prosta, wszystkie kroki znajdują się w powyższym akapicie. Do tego należy później pobrać na TV aplikację od Canal+ i w niej oglądać mecz.

Newcastle – Chelsea: stream na żywo online

Sporo osób coraz częściej oglądania spotkania już nie tylko w TV, ale także online. Mecz tych drużyn zostanie pokazany m.in. w player.pl, jednak w przypadku tej platformy trzeba zapłacić za dostęp.

Newcastle – Chelsea: zapowiedź meczu

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że starcie Newcastle – Chelsea zapowiada się na interesujące. W tym przypadku to gracze The Blues są faworytami tego spotkania, co widzimy także po kursach bukmacherskich. Pamiętaj, że spotkania piłkarskie najlepiej jest grać z bonusami bukmacherskimi, bowiem wtedy nie trzeba się martwić o wynik:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 17:43.

Zdjęcie: Paul Chesterton/Focus Images/MB Media/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Newcastle z Chelsea?

Spotkanie tych drużyn obejrzysz w Canal+ Online!

Kto jest faworytem meczu Newcastle - Chelsea?

Kursy bukmacherskie wskazują na to, że mocnym faworytem jest Chelsea.

Zaloguj się aby dodawać komentarze