Newcastle – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Barnes biegnący z piłką

Gdzie oglądać Newcastle – Brentford? W sobotę fani angielskiej Premier League z pewnością nie będą się nudzić, gdyż tego dnia odbędzie się aż 7 pojedynków w ramach 5. kolejki rozgrywek! Ostatnim z nich będzie batalia Newcastle – Brentford i to właśnie o tym spotkaniu powiemy w poniższym tekście. Dowiecie się między innymi, gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję z tych zawodów. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Newcastle – Brentford, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Newcastle – Brentford będzie jednym z siedmiu sobotnich spotkań Premier League w ramach 5. kolejki. Chronologicznie patrząc, będzie to ostatni tego dnia mecz, gdyż jego początek wyznaczony został na godzinę 18:30 polskiego czasu. Niestety transmisji w TV nie będzie nam dane obejrzeć, gdyż Canal+ pokazuje tylko 2 spotkania Premier League na kolejkę i tym razem padło na inne spotkania. Warto natomiast zainteresować się kwestią streamów online, do których z resztą właśnie przechodzimy!

Newcastle – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już o streamach online, to rozwińmy sobie nieco ten temat i powiedzmy o nim więcej. Platformą, na której w kampanii 2023/24 obejrzycie absolutnie wszystkie mecze ligi angielskiej jest Viaplay. Meczom transmitowanym w tym serwisie streamingowym towarzyszy oczywiście obraz w jakości HD, jak i polski komentarz, co niewątpliwie jest sporą zaletą. W dodatku mówimy tu o legalnej i sprawdzonej opcji, za którą płacimy naprawdę niewielkie pieniądze. Więcej szczegółów pod spodem:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Newcastle – Brentford

Gdzie oglądać Newcastle – Brentford?

Ostatnim sposobem, który warto polecić i który umożliwi Wam obejrzenie starcia Newcastle – Brentford na żywo będzie transmisja na telefony i urządzenia mobilne. Jeśli na swoim smartfonie posiadacie system IOS lub Android, to bez problemu zainstalujecie na nim aplikację Viaplay i po zalogowaniu się na konto, odpalicie transmisję z meczu Newcastle – Brentford. Polecam sprawdzić także zakłady live, bo to z ich pomocą obstawicie omawiane zawody w czasie rzeczywistym. Powodzenia i masy wrażeń przy okazji sobotniej batalii na St. James’ Park!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze