Newcastle – Bournemouth: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.02.2024

Tino Livramento z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Newcastle – Bournemouth? W ostatnich tygodniach do znacznie lepszej dyspozycji wróciła ekipa Newcastle i Sroki po raz kolejny zechcą zainkasować komplet punktów. Ich rywalizacja z Bournemouth zapowiada się bardzo ciekawie, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób tę batalię będzie można zobaczyć na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Newcastle – Bournemouth, transmisja na żywo w TV

Po mizernym okresie i kilku kolejnych spotkaniach bez zwycięstwa, ekipa Newcastle wróciła na odpowiednie tory i w poprzednich starciach prezentowała się bardzo dobrze, oraz co najważniejsze, regularnie punktowała! Mecze z udziałem Srok znów ogląda się z zapartym tchem i podobnie powinno być podczas najbliższej batalii z Bournemouth. Ta rozpocznie się 17. lutego 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji, niestety w naszym kraju omawianego starcia nie zobaczymy na żywo w TV. Poniżej znajdziecie aktualne kursy bukmacherskie, a ja przechodzę do tematu streamów online!

Newcastle – Bournemouth: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do tematu transmisji i streamu online w Internecie. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Premier League, to w naszym kraju jest platforma, na której znajdziemy wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy. Jest nią Viaplay, a dokładnie serwis streamingowy pod tym logiem. Tam należy założyć swoje konto i wykupić odpowiedni pakiet transmisji, a następnie cieszyć się dostępem do meczu Newcastle – Bournemouth na żywo, jak i innych gier angielskiej ekstraklasy! Darmowych alternatyw niestety na polskim rynku brak.

Gdzie oglądać Newcastle – Bournemouth?

Przechodząc zatem powoli do podsumowania wszystkich informacji, spotkanie Newcastle – Bournemouth będzie w Polsce możliwe do obejrzenia, jednak niestety nie za darmo. Miesięczny dostęp do streamów online w Viaplay obecnie wyceniony jest na 55 PLN, a to na tej stronie znajdziemy wszystkie spotkania Premier League, w tym właśnie rywalizację Srok z Wisienkami. Polecam sprawdzić jednak chociażby ofertę Totalbet TV, bo również tam czekają na Was interesujące spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji w sobotnie popołudnie z Premier League!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze