Newcastle – Borussia Dortmund: bonus 300 zł za wygrany zakład 1X2 + 50 zł za SuperPrzewagę

Dan Burn po zdobyciu gola

W środę dojdzie do kolejnych, niezmiernie interesujących pojedynków w Lidze Mistrzów, a przykładem takiego meczu będzie Newcastle – Borussia Dortmund. Typując to spotkanie w Superbet, możecie zgarnąć nawet 350 PLN bonusu, o ile wcześniej nie posiadaliście konta u tego bukmachera. Poniżej znajdziecie wszelkie instrukcje i zasady bardzo ciekawie wyglądającej promocji. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

baner promo Superbet

Rywalizacja Newcastle z Borussią Dortmund wzbudza spore zainteresowanie kibiców i typerów i wie o tym dobrze bukmacher Superbet! Zaoferował on nowym graczom specjalną promocję, w ramach której obstawicie zwycięstwo dowolnej ekipy po szalonym wręcz kursie 150.00, a kolejne 50 PLN bonusu zgarnąć możecie za SuperPrzewagę w tym hicie! W jaki dokładnie sposób działa promocja i jak z niej skorzystać?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Newcastle – Borussia Dortmund.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie, a kolejne 50 PLN, jeśli w tym meczu pokryta zostanie SuperPrzewaga!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wydaje się, że na swoim terenie ekipa Newcastle powinna sięgnąć po komplet punktów. Sroki niedawno rozbiły u siebie PSG i najpewniej większość typerów postawi także ich wygraną w rywalizacji z Borussią Dortmund. W Superbet kurs na taki obrót spraw wyniesie aż 150.00, jeżeli zdecydujecie się skorzystać z promocji. Do tego z resztą zachęcam i trzymam kciuki za zielone kupony!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze