Navcia – Liza: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Liza podczas walki na Fame MMA

Gdzie oglądać Navcia – Liza? Na najbliższej gali Fame MMA Reborn kibice będą mogli obejrzeć aż 2 pojedynki kobiet, a jednym z nich będzie starcie Navci z Lizą. To właśnie o tym pojedynku powiem nieco więcej w poniższym tekście, a dokładniej, wyjaśnię gdzie i w jaki sposób obejrzeć Navcia – Liza na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

baner Betclic Fame MMA

Navcia – Liza, gdzie oglądać?

Walka Navci z Lizą będzie oczywiście tylko jednym z wielu pojedynków, jakie znalazły się na karcie walk gali Fame MMA Reborn. Samych walk kobiet zaplanowanych zostało 2, a zatem sam event gali Fame zapowiada się niezwykle ciekawie. Starcia Navcia – Liza nie będzie można obejrzeć osobno, ponieważ by zyskać dostęp do transmisji, należy wykupić PPV co całej gali. O tym powiem więcej poniżej.

Navcia – Liza, transmisja w TV

Starcie Navcia – Liza niestety nie będzie dostępne na żadnym kanale w telewizji. Gal freak-fightowych niemalże nigdy nie ma w TV, do czego zdążyliśmy się już chyba przyzwyczaić. Tego typu eventy zawsze ogląda się w Internecie za sprawą streamów online, jednak istnieje pewien sposób, by obejrzeć opisywaną walkę na odbiorniku TV. Potrzebne do tego będzie urządzenie z funkcją SMART, a więcej na ten temat przeczytacie w tekście o tym, jak oglądać Fame MMA w telewizji.

Navcia – Liza, transmisja za darmo

Czy walkę Navcia – Liza będzie można obejrzeć za darmo? Legalnym źródłem transmisji z tego pojedynku, jak i całej gali jest relacja dostępna na oficjalnej stronie organizacji Fame MMA. To właśnie logując się w serwisie famemma.tv można wykupić PPV z całej gali i niestety oznacza to, że transmisji za darmo nie znajdziemy na żadnej legalnej i transparentej stronie.

Navcia – Liza, stream online

Powiedzmy sobie zatem kilka słów o streamie online, bo w takiej formie będzie można legalnie obejrzeć starcie Navca – Liza. Stream online znajdziemy na wspomnianej już stronie famemma.tv i będzie on dostępny w dwóch wariantach. Ten podstawowy pozwoli Wam obejrzeć galę w jakości 720p i kosztuje on 39.99 PLN. Za 44.99 PLN będzie można natomiast cieszyć się obrazem w jakości HD, a powtórkę gali obejrzeć przez tydzień. Powodzenia i wielu emocji podczas starcia Navcia – Liza na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze