Etoto dotychczas posiadało swoją aplikację mobilną, ale ta wcale nie była najlepsza. Teraz przyszedł czas na zmiany, bowiem bukmacher postanowił zainwestować w nową wersję. Przygotowaliśmy jej recenzję, którą znajdziesz niżej. Sprawdź, co ciekawego można znaleźć w nowej odsłonie aplikacji mobilnej Etoto i jakie bonusy zgarniesz za rejestrację.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Nowa aplikacja natywna od Etoto!

ETOTO od dłuższego czasu próbuje się przebić do czołówki polskiej bukmacherki i zakorzenić się w świadomości graczy. Stara się ten cel osiągnąć na różne sposoby, czy to tworząc promocje, współpracując z influencerami, czy poszerzając ofertę. Wcześniej Etoto już dało się poznać dzięki innowacyjnemu podejściu, a teraz chce pójść krok dalej. Bukmacher stworzył zupełnie nowy produkt – natywną aplikację mobilną.

Teraz ETOTO nawiązało współpracę z firmą, która budowała aplikacje dla największych marek bukmacherskich na świecie. Dzięki temu klienci tego bukmachera mogą korzystać z nowej aplikacji, która teraz jest dostępna zarówno na Androida jak i iOS.

Po pierwszych, dosyć instensywnych testach musimy przyznać, że ETOTO wykonało kawał dobrej roboty. Względem poprzedniej aplikacji jest duża poprawa i gracze mogą szybko korzystać z oferty tego bukmachera. Dostępne są tutaj wszystkie zakłady, filtry, a można także przez nią korzystać ze specjalnych promocji bukmacherskich. W Etoto aplikacja mobilna to teraz świetna rzecz, ale wymaga ciągłego rozwoju od tego operatora, a także poszerzenia oferty o kolejne możliwości, zakłady i kursy.

etoto aplikacja mobilna

Nowością są trzy tryby obstawiania: normalny – tradycyjne dodawanie selekcji do kuponu w tle, szybki – kurs dodawany jest po tapnięciu i od razu wywoływany jest kupon oraz turbo – to najszybszy sposób, po jego wybraniu tapnięcie w kurs powoduje natychmiastowe postawienie zakładu. Uwaga, zakład zostanie postawiony po ostatnio użytej stawce!

Nowa aplikacja Etoto na pewno jest warta uwagi i można ją polecić nowym użytkownikom. Jeżeli szukasz świeżych opcji, to warto ją sprawdzić, przy okazji zakładając konto z naszym kodem ZAGRANIE. Dzięki niemu dostaniesz 200 procent do 200 PLN od depozytu i 20 PLN freebetu.

Nasza ocena:

etoto ocena

Zaloguj się aby dodawać komentarze