Natan Marcoń – Daro Lew gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

FAME MMA 16

Natan Marcoń – Daro Lew typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Na zbliżającej się gali FAME MMA zobaczymy łącznie aż 10 walk. Jedną z nich będzie starcie Marconia z Lwem. Dwaj znani YouTuberzy, którzy co prawda swój peak mają za sobą, ale dalej są rozpoznawalnymi personami w polskim internecie. Który z nich będzie tutaj górą?

Natan Marcoń – Daro Lew, gdzie oglądać?

Na FAME MMA 18 będzie starcie Natan Marcoń – Daro Lew, czyli rywalizacja dwóch znanych streamerów. Między tymi zawodnikami nie ma co prawda konfliktu, ale na pewno nie można powiedzieć, że się lubią lub kolegują. Który z nich tutaj sięgnie po wygraną? Przy okazji sprawdź, jakie są proponowane przez nas zakłady na FAME MMA

Natan Marcoń – Daro Lew, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Natan Marcoń – Daro Lew? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z FAME MMA i nie będzie można obejrzeć tej rywalizacji na dużym ekranie w inny sposób, niż podpięcie laptopa lub przerzucenie obrazu z telefonu.

Natan Marcoń – Daro Lew, transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Natan Marcoń – Daro Lew? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Należy wykupić PPV na stronie FAME MMA, a cena wynosi 32 PLN w przypadku najoptymalniejszego pakietu. W innych miejscach niż oficjalny system PPV transmisja online z walki Natan Marcoń – Daro Lew będzie nielegalna.

Natan Marcoń – Daro Lew, stream online

Stream online z walki Natan Marcoń – Daro Lew najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Już od kilku gal strona FAME MMA działa bez zarzutu i można oglądać walki w dobrej jakości i bez rozłączania ze stroną, co jest mocnym atutem. Na początku historii tej federacji nie wszystko działało, jak trzeba, ale teraz już jest inaczej!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze