Napoli – Udinese: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.11.2022

Piotr Zieliński, Jean-Victor Makengo

Gdzie oglądać mecz Napoli – Udinese? Jednym z sobotnich starć w Serie A będzie potyczka pomiędzy Napoli a Udinese. Gospodarze są zdecydowanym liderem ligi, a ich celem na ten mecz będzie kolejne zwycięstwo. Czy ekipa Luciano Spalettego zakończy zmagania w 2022 roku zwycięstwem? W tym tekście dowiesz się, gdzie można obejrzeć ten mecz za pośrednictwem transmisji TV oraz streamu online!

Napoli – Udinese, czyli mecz 15. kolejki Serie A obejrzysz w apce mobilnej bukmachera Superbet! Co trzeba zrobić, by móc korzystać ze streamów u tego operatora?

  1. Zarejestruj się w Superbet z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Zaloguj się
  4. Zweryfikuj konto
  5. Wejdź w mecz z dostępną transmisją online i oglądaj za darmo!

Napoli – Udinese, transmisja na żywo w TV

Starcie Napoli z Udinese odbędzie się 12 listopada o 15:00. Azzurri od początku sezonu mkną jak burza, więc z pewnością będą chcieli zdobyć tutaj kolejny komplet punktów. Chcesz zobaczyć, czy im się to uda i obejrzeć ten mecz? Będziesz mógł to uczynić w Eleven Sports 2, gdzie znajdziesz transmisję TV. Zobacz również nasze typy na ten mecz.

Jan 01, 1970
00:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 03:16, 2 grudnia 2022 03:16.

Napoli – Udinese: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie masz dostępu do transmisji telewizyjnej albo chciałbyś skorzystać ze streamu online, to znajdziesz go w Superbet! U tego operatora otrzymasz bowiem możliwość oglądania meczów na ekranie swojego urządzenia mobilnego, a jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta! Nie masz go jeszcze? Załóż je z naszym kodem i oglądaj mecze za darmo!

Gdzie oglądać Napoli – Udinese?

Mecz Napoli – Udinese obejrzysz w Superbet! Dzięki temu bukmacherowi możesz śledzić obstawiane przez siebie zdarzenia i przełączać się pomiędzy wieloma meczami! Wybór transmisji live w Superbet jest bowiem bardzo szeroki! Warto przypomnieć, że już niedługo, 20 listopada wystartuje Mundial! Typy na MŚ 2022 znajdziesz codziennie na naszej stronie!

Obrazek w tle: fot. Ettore Griffoni / IPA / Sipa / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Napoli – Udinese?

Potyczkę Napoli z Udinese możesz oglądać w Superbet!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Napoli – Udinese?

Mecz ten odbędzie się 12 listopada o 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze