Warto na pewno zainteresować się w tę niedzielę spotkaniem Napoli z Torino. Drużyna Zielińskiego jest tutaj faworytem, co już wiemy, ale co jeszcze ciekawego można o niej powiedzieć? Cóż, to ekipa, która wreszcie chciałaby zdobyć mistrzostwo kraju. Do tego jednak musi regularnie punktować. Dlatego też sprawdź, gdzie oglądać mecz Napoli – Torino i zobacz, co wiemy o transmisji w TV!

Mecz Napoli – Torino – gdzie oglądać dzisiaj?

Na pewno starcie tych ekip jest ciekawe dla wielu osób. W końcu w barwach Napoli gra Zieliński, a jego klub w tym sezonie wygląda na bardzo silny. Do tego drużyna z Neapolu przede wszystkim gra atrakcyjnie, co też właśnie podoba się kibicom. Dlatego sporo osób zastanawia się nad tym, gdzie obejrzeć mecz Napoli – Torino. Niżej właśnie poruszymy tę kwestię, bowiem można oglądać Serie A za darmo. Sprawdź również typy bukmacherskie, które są proponowane przez nas!

Napoli – Torino: za darmo w Internecie

Dzięki Superbet możesz oglądać mecze Serie A za darmo w internecie. Jak to dokładnie działa? To proste, bowiem wystarczy założyć konto z naszego linku, a następnie wpisać kod ZAGRANIE podczas rejestracji. Do tego trzeba później się zalogować na konto i to wszystko. Proste rozwiązanie, a za darmo obejrzysz Napoli – Torino.

Mecz Napoli – Torino dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Napoli – Torino? Zapewne trafiłeś tutaj, bo szukasz odpowiedzi na to pytanie. Ta jest jednak dość prosta, bowiem możesz to zrobić w Eleven Sports. W przypadku włoskiej ligi nie ma podziału na różne stacje – zapłacić za dostęp w TV jednak i tak trzeba. Miesięczny koszt abonamentu to aż kilkadziesiąt złotych.

Napoli – Torino: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo online z meczu Napoli – Torino? W Superbet TV będzie dostępne to starcie zarówno w przeglądarce internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Więc wystarczy mieć dostęp do internetu, żeby je obejrzeć, niezależnie od tego, gdzie będziesz.

Napoli – Torino: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy Napoli, a Torino zapowiada się na bardzo ciekawe. Widzimy po wypowiedziach przedmeczowych, że tutaj można spodziewać się świetnego show. Skoro już wiesz, gdzie możesz obejrzeć mecz Napoli – Torino, to przy okazji zapoznaj się z kursami na to, kto wygra to spotkanie. Zdaniem bukmacherów faworytem są gospodarze, ale przecież wiemy, że goście potrafią zaskoczyć. W końcu pokazywali to wiele razy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 01:21.

Zdjęcie: Lisa Guglielmi / IPA / Sipa / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Napoli - Torino?

Spotkanie tych drużyn możesz obejrzeć za darmo w Superbet TV!

Jak oglądać za darmo Napoli - Torino?

Aby obejrzeć za darmo to spotkanie załóż konto w Superbet z kodem ZAGRANIE, odbierz bonus i przejdź do TV bukmachera!

Zaloguj się aby dodawać komentarze