Gdzie obejrzeć dzisiaj za darmo mecz Napoli – Leicester? Wszystkiego dowiesz się niżej, bo przygotowaliśmy o tym specjalny tekst. To spotkanie zadecyduje o tym, kto awansuje z fazy grupowej z pierwszego miejsca. Faworytem w tej rywalizacji są zawodnicy z Włoch, ale Lisy na pewno nie odpuszczą. Zobacz też, jakie są proponowane przez nas typy bukmacherskie.

Napoli – Leicester – gdzie oglądać dzisiaj?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Napoli – Leicester, to dobrze się składa. Właśnie to poruszymy w poniższym tekście, no bo rywalizacja tych ekip zapowiada się na jedną z ciekawszych, jakie nas czekają w czwartek. Obie drużyny należą do czołówki swoich lig, czyli odpowiednio Serie A oraz Premier League. Gospodarze są tutaj faworytami, ale trudno określić, czy przełożą to na mecz. Kto wygra to starcie? Zobacz, jakie są proponowane przez nas typy bukmacherskie!

Napoli – Leicester: za darmo w internecie

Spotkanie Napoli – Leicester będzie jednym z najciekawszych, jakie można obejrzeć w czwartek. Zmierzą się tu w nim w końcu drużyny z czołówki Serie A oraz Premier League. Transmisji z meczu Napoli – Leicester nie będziesz mógł obejrzeć za darmo w internecie.

Napoli – Leicester: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z rywalizacji w Lidze Europy nie będzie puszczona. Prawa do pokazywania w Polsce ma tylko Viaplay, a ten pokazuje mecze jedynie poprzez internet (przeglądarka oraz aplikacja na telewizor lub telefon).

Napoli – Leicester: stream na żywo online

Stream online z meczu Napoli – Leicester to jedno, ale przypominamy też o proponowanych przez nas typach bukmacherskich. Dzięki nim możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji.

Napoli – Leicester: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Napoli – Leicester, to zerknij też na ofertę, jaką przygotowali operatorzy. Kursy wystawione przez polskich bukmacherów są w końcu dość wysokie i można zagrać zakłady z wysokim value. Tutaj kilka przykładów takich opcji:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 maja 2022 05:29.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Napoli - Leicester?

Starcie Napoli z Leicester będziesz mógł obejrzeć m.in. w Viaplay.

O której Napoli zagra z Leicester?

Rywalizacja Napoli z Leicester zaplanowana została na godzinę 18:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze