Napoli – AC Milan: Bonus 300 PLN za zakład na Ligę Mistrzów

SSC Napoli - Hellas Verona

Chcesz zagrać mega kurs na wygraną Napoli – AC Milan? To sprawdź najnowszą promocję od Superbet! Więcej o niej piszemy niżej, gdzie dokładnie omawiamy warunki akcji. Rewanżowe starcie pomiędzy tymi ekipami zapowiada się niesamowicie ciekawie, więc warto zapewnić sobie dodatkowe wrażenia z oglądania!

300 pln baner superbet

Mega kurs 150.00 na Napoli – AC Milan

Jak zagrać mega kurs na Napoli – AC Milan? Zasady promocji poniżej:

  1. Załóż konto w Superbet: https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Przy rejestracji zaznacz zgody marketingowe.
  3. Wpłać min. 50 PLN
  4. Zagraj zakład przedmeczowy na Napoli – AC Milan
  5. Zrób to za min. 2 PLN.
  6. Niezależnie od wyniku kuponu dostaniesz 300 PLN bonusu
  7. Następnie masz siedem dni na obrót bonusem. Należy to zrobić minimum trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym. Minimalny kurs każdego z zakładów to 1.30.
baner od superbet na lm 300 pln

Rewanżowe spotkanie Napoli z Milanem w Lidze Mistrzów zapowiada się niezwykle ciekawie. Gospodarze są tutaj faworytami, ale mają dość trudne zadanie przed sobą. Muszą odrobić jednobramkową stratę z pierwszego meczu, co wcale nie będzie takie proste. Na pewno klub z Mediolanu postawi gospodarzom trudne warunki.

Milan co prawda wygrał pierwsze spotkanie, ale optycznie był nieco gorszy. W rewanżu nie może liczyć jedynie na łut szczęścia i musi wziąć sprawy w swoje ręce. Trudno będzie bowiem utrzymać czyste konto na stadionie Napoli. Na pewno liczymy tutaj na świetne show, a grając razem z bonusem od Superbet możemy znacząco zwiększyć swoje emocje z oglądania!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze