W Ligue 1 dojdzie dziś do meczu Nantes z Marsylią. W barwach gości gra Milik, który powoli wraca do wysokiej formy. Nantes może mieć spore problemy, żeby zatrzymać jego zespół. Dlatego tez kibice oczekują tutaj wielu goli. Czy Marsylia wygra wysoko to spotkanie? Zobacz, gdzie oglądać mecz Nantes – Marsylia i zgarnij sobie bonusy w Fortunie!

Nantes – Marsylia – gdzie oglądać dzisiaj?

W środę czeka nas m.in. spotkanie Nantes z Marsylią. Obie te ekipy dotychczas wyglądały dość solidnie w Ligue 1, ale jednak to goście bardziej nas przekonują. Głównie za sprawą Milika, który wraca do wysokiej formy. Polski napastnik to ważne ogniwo w zespole. Będzie to też jednocześnie starcie czwartej z 10 ekipa w tabeli. Na pewno kibice nie będą się nudzić. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Nantes – Marsylia. Przy okazji sprawdź też bonus w Fortunie, bo ten Ci się przyda!

Nantes – Marsylia: za darmo w internecie

Jak obejrzeć za darmo mecz Nantes – Marsylia? Spotkanie tych ekip będzie pokazywane także w Fortunie. Aby je obejrzeć wystarczy, że:

 1. Zarejestrujesz się: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. Wpiszesz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
 3. Zalogujesz się na konto
 4. Zagrasz BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote
 5. Przejdziesz do STS TV

baner od fortuna tv

Nantes – Marsylia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Nantes – Marsylia będziesz mógł obejrzeć na podobnych zasadach w STS TV. Wystarczy po prostu założyć konto i zagrać dowolny kupon. Tutaj konkretną instrukcja do tej rywalizacji:

 1. Załóż konto z tego linku: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
 2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za minimum 2 PLN
 5. Przejdź do STS TV

baner sts tv

Nantes – Marsylia: stream na żywo online

Stream online z meczu Nantes – Marsylia będzie do obejrzenia właśnie na transmisji u bukmacherów. Pamiętaj, że za założenie konta z kodem ZAGRANIE dostaniesz też bonus w Fortunie, z którym zagrasz bez ryzyka. Same plusy takiego rozwiązania!

Nantes – Marsylia: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Nantes – Marsylia, to sprawdź także, jakie są najlepsze kursy bukmacherskie. W ofercie operatorów znajdziesz zakłady ze sporym value. Tutaj kilka przykładów właśnie takich typów:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Nantes - Maryslia?

Spotkanie tych ekip będzie pokazane m.in. w Fortunie i STS.

O której Nantes zagra z Marsylią?

Rywalizacja Nantes - Marsylia rozpocznie się już o godzinie 21:00.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze