Namibia – Mali: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.01.2024

Piłkarz Namibii podnoszący rywala

Gdzie oglądać Namibia – Mali? W środę kibiców piłkarskich czekają kolejne emocje związane z Pucharem Narodów Afryki. Jednym ze spotkań na tym turnieju będzie rywalizacja Namibii z Mali, która to będzie przedmiotem poniższego tekstu. Jeżeli jesteście ciekawi gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię, to koniecznie zapoznajcie się z poniższym tekstem.

Namibia – Mali na żywo w TV

Środowe starcie Namibii z Mali będzie tylko jednym z czterech meczów Pucharu Narodów Afryki, jakie zaplanowano na 24. stycznia. Akurat ten mecz ma swojego faworyta i jest nim oczywiście zespół Mali, który ma w swoim składzie kilku bardzo klasowych zawodników. Sam mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego, a obejrzeć go będzie można w Polsce, jednak nie za sprawą transmisji w TV. Żadna stacja telewizyjna nie posiada niestety praw do pokazywania spotkań tego turnieju. W poszukiwaniu transmisji z meczu Namibia – Mali warto więc zatem zajrzeć do Internetu.

Namibia – Mali gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pora zatem powiedzieć o darmowych i legalnych opcjach, za sprawą których omawiany mecz obejrzymy na żywo. Polscy bukmacherzy coraz częściej mają prawa transmisyjne do ciekawych spotkań piłkarskich i podobną sytuację mamy w przypadku spotkań Pucharu Narodów Afryki. I tak spotkanie Namibia – Mali na żywo i za darmo będzie można zobaczyć chociażby w STS TV. Bukmacher ten nie wymaga jedynie postawienia kuponu za minimalną nawet stawkę! Więcej informacji na ten temat pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Namibia – Mali i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Namibia – Mali?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Puchar Narodów Afryki, to powyżej przedstawiłem ciekawą i prawie darmową opcję dostępną u najbardziej popularnego bukmachera w kraju. Właśnie w STS znajdziecie w pełni legalny stream online z omawianej batalii i pozostałe środowe starcia turnieju również zobaczyć będziecie mogli w formie transmisji bukmacherów. Życzę zatem jak najlepszego spotkania i jak największych emocji podczas opisywanej batalii PNA!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze