Największe wygrane u bukmachera – STS, Fortuna i nie tylko!

bukmacherzy i największe wygrane graczy

W zakładach bukmacherskich co jakiś czas słychać o wygranych, które oddziałują na naszą świadomość. Zawrotne sumy rzędu miliona lub kilkuset tysięcy złotych robią wrażenie i budzą ciekawość. Można powiedzieć, że to dowód na to, że u bukmachera da się wygrać fortunę. No, ale żeby wygrać – trzeba grać. W przypadku tak gigantycznych wygranych musi nastąpić splot szczęśliwych okoliczności. Owszem, analiza to podstawa, ale w wielu sytuacjach o wszystkim zadecydował łut szczęścia. Trzeba umieć temu dopomóc – co robić, żeby również zgarnąć wysokie wygrane u bukmacherów?

Wygrane u bukmacherów

Być może wygrane u bukmacherów nie są tak spektakularne, jak wtedy, gdy trafimy “szóstkę” w Lotto, ale są za to na pewno bardziej prawdopodobne. W polskich zakładach sportowych mamy szczęśliwców, którzy przekraczali magiczna barierę miliona złotych. Poza granicami naszego kraju znamy przykłady typerów, którzy zgarniali nawet milion funtów! To wygrane, za które można kupić mieszkanie, wymarzony samochód lub po prostu przeznaczyć na inwestycje. Tego rodzaju sumy na każdym zrobią wrażenie, bo to pieniądze, których nie zdobywa się ot tak.

U bukmachera może wygrać każdy, który spróbuje swojego szczęścia. Jasne, że częstotliwość ma znaczenie, bo wtedy szansę na trafiony kupon są coraz większe. Nie wykluczamy jednak sytuacji, kiedy to użytkownik ma swój dzień i już na początku przygody z bukmacherką trafi złoty los. Jasne, że lepiej zdać się na analityczną grę systemem, bo to może pozwolić na jedzenie małą łyżeczką. Wówczas zyski może nie będą tak spektakularne, ale za to przewidywalne i rozłożone w czasie.

najwyższe wygrane u polskich bukmacherów

Rekordowe i najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich

Gdzie można wygrać więcej w polskich zakładach sportowych: w sts czy Fortunie? Generalnie wszystko zależy od twoich typów, choć wyższy limit wygranej na pojedynczym kuponie funkcjonuje w Fortunie. U tego operatora można uzyskać na jednym zakładzie aż 601 tysięcy PLN, a w STS 500 tysięcy PLN. Nie jest jednak powiedziane, że to limit wygranych, ponieważ kupony można powielać i np. dwa razy zagrać ten sam zakład. To pozwala umiejętnie obejść limit i cieszyć się z jeszcze wyższych wygranych.

Jak powstają rekordowe zwycięstwa? Biorą się albo z niestandardowego przewidywania albo rozbudowanych taśm. Czy ktoś z was pamięta półfinał Ligi Mistrzów z 2019 roku pomiędzy Liverpoolem a FC Barceloną? Chodzi o rewanż, kiedy to Liverpool do awansu potrzebował wygranej 4:0, bo pierwszy mecz przegrał 0:3. Co zrobił pewien klient Fortuny? A jakby inaczej – postawił na awans “The Reds” po kursie 14.00 za stawkę 48 tysięcy złotych! Można powiedzieć, że reszta jest już historią, bo podopieczni Jurgena Kloppa sensacyjnie zwyciężyli Barcę, a tym samym gracz wygrał ponad pół miliona złotych!

Najwyższe wygrane u zagranicznych bukmacherów

Wiadomo, że w Polsce można korzystać z legalnych zakładów bukmacherskich, a więc tych z licencją Ministerstwa Finansów. Obstawia się mecze nie tylko w naszym kraju, ale też w pozostałych państwach. Kolebką zakładów sportowych jest Wielka Brytania i właśnie tam padła rekordowa wygrana. W 2008 roku pewien Anglik zamienił 50 centów na milion funtów. Trzeba powiedzieć, że przelicznik zacny! Co obstawiał ów szczęśliwiec? Grał on typy na wyścigi konne. Po prostu trafił na kuponie zwycięzców ośmiu gonitw, co było wyjątkowo trudne. No, ale jemu ta sztuka się udała i mógł cieszyć się z miliona funtów.

Kolejny rekord ponownie padł w Wielkiej Brytanii i ponownie dotyczył zakładów na wyścigi konno. Tym razem został oskubany angielski bukmacher Coral na ponad 800 tysięcy funtów. Mieszkaniec Leicester poprawnie wytypował zwycięzców pięciu wyścigów i za 19 funtów zgarnął 823 tysiące!

Grecki kryzys finansowy? Nie dla pewnego Greka, który w 2012 roku wygrał ponad 400 tysięcy euro. Jak tego dokonał? Po prostu postawił zakład akumulowany złożony z 16 meczów piłkarskich liga zagranicznych. Spotkania dotyczyły m.in. Premier League, Serie A i Bundesligi. Wówczas zainwestowane 170 EUR posłużyło wygranej 435 tysięcy euro.

Najwyższe wygrane u polskich bukmacherów

Jakiś czas temu głośna była historia pewnego gracza, który oskubał Fortunę na ponad dwa miliony złotych. Jak tego dokonał? Po prostu zagrał cztery rozbudowane akumulatory na łączną stawkę 70 tysięcy PLN! Dla wielu graczy to niewyobrażalne sumy, żeby na tak długie taśmy inwestować aż 70 tysięcy złotych. Niektórzy jednak udowadniają, że wszystko można. Szczęśliwiec skupił się na meczach piłki nożnej obstawiając ligę włoską, portugalską, niemiecką, turecką bądź francuską. Nie wszystkie zdarzenia były oczywiste, bo gracz korzystał z oferty m.in. na 2. Bundesligę. To pokazuje, że zakłady były odpowiednio przemyślane, a nie grane tylko na faworytów z głównego nurtu piłkarskiego.

Pomysłowość polskich typerów, by tylko ominąć podatki, nie zna granic. Przykładem takiego gracza jest klient Betclic, który postawił 306 identycznych kuponów. Wszystko po to, by nie płacić 10% od wygranej kwoty. Mateusz postawił kupon składający się z meczów piłki nożnej (Ligi Europy), koszykówki (NBA) i baseballu. Kurs ogólny zakładu wyniósł 44.60, co przy stawce 28.50 pozwoliło łącznie na zyski rzędu 466 tysięcy. Wszystko dlatego, że kupon został powielony aż 306 razy, a dodatkowo miała zastosowanie promocja Betclic Multi+, która dodatkowo powiększyła wygrane.

Najwyższe wygrane kupony bukmacherskie

Chcesz naoczny przykład kuponu bukmacherskiego z wysoką wygraną? Za taki przykład może posłużyć bukmacher forBET. Pewnie wielu z was obstawia Ekstraklasę, 1. ligę, Championshi i Bundesligę? Pewien klient forBET zagrał akumulator na mecze właśnie wcześniej wymienionych lig. Powiesz – nic trudnego. Owszem, ale on zdecydował się na wielką stawkę, bo pięć spotkań wytypował za 23 tysiące złotych. Dodatkowo zastosował system, ale i tak wszystkie mecze weszły, dzięki czemu mógł cieszyć się z wygranej o wartości 177 tysięcy złotych.

Rekordowe wygrane w STS

W STS bonus powitalny może pozytywnie wpłynąć na graczy, którzy chcą pobić rekordowe wygrane u tego bukmachera. Jak się okazuje nie zawsze stawka musi liczyć kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeden z graczy STS udowodnił, że dobrze zainwestowane 3 PLN może dać równie ogromne wygrane. Kto z nas nie chciałby zamienić 3 PLN na 250 tysięcy PLN? Czy to w ogóle możliwe? Użytkownik STS pokazuje, że tak! Wystarczy zagrać taśmę, gdzie umieścisz 25 meczów, a jeśli taki kupon wejdzie, to duże zyski są gwarantowane. Tak zrobił właśnie ów gracz, który postawił 3 PLN na akumulator złożony z 25 selekcji. Gracz ten skupił się na meczach piłki nożnej, co pozwoliło wygenerować kurs łączny 104919.61. Przy stawce 3 PLN – zarobił, bagatela, 249 tysięcy złotych!

Najwyższe wygrane w Fortunie

Prawie cztery miliony złotych – tyle rekordowo zgarnął gracz Fortuny typując kilka akumulatorów. Jak do tego doszło? Na taką wygraną pracowało dziewięć kuponów, które wiązały się z następującymi wygranymi:

  • 4 kupony = wygrana 582 tysiące PLN
  • 2 kupony = wygrana 327 tysięcy PLN
  • 1 kupon = wygrana 354 tysięcy PLN
  • 2 kupony = wygrana 310 tysięcy PLN

Łączna wartość stawek wyniosła tylko 1050 PLN. Co obstawiał ten typer? Skupił się on na meczach piłkarskiej Ligi Europy. Na kuponie, który zagwarantował największe zyski umieścił 16 meczów. Co ciekawe, za Fortuna kod promocyjny możesz otrzymać więcej pieniędzy niż w tym przypadku gracz zainwestował na rekordowe kupony!

Najwyższe wygrane u pozostałych bukmacherów

W Betfan padła wygrana na prawie 250 tysięcy złotych. Jeden z graczy obstawił taśmę, która liczyła dziewięć meczów piłki nożnej i jeden e-sporty. Kurs całkowity tak skonstruowanego kupony wyniósł 549.14, co przy stawce 500 PLN pozwoliło cieszyć się z 247 tysięcy PLN wygranej.

Jak obstawiać, żeby wygrywać więcej?

Bukmacherzy zachęcają do gry za wysoką stawkę, a także do obstawiania akumulatorów. W jaki sposób? Z reguły pojawiają się specjalne promocje na zakłady AKO, gdzie wygrane są powiększane o kolejne pieniądze w zależności od wytypowanych meczów. To sprzyja obstawianiu akumulatorów, bo jak widać na powyższych przykładach już przy niskich stawkach można sporo zgarnąć. Oczywiście trzeba pamiętać, że to wyjątkowe sytuacje, bo tak rozbudowane AKO mają małe szanse powodzenia. W strategii typerskiej zaleca się grę zakładów pojedynczych, a także zakładów w stylu double lub trebel. Obstawianie taśm na dłuższą metę może prowadzić do permanentnych porażek.

Najwyższe wygrane u bukmacherów – podsumowanie

Trzeba zdać sobie sprawę, że pokazane wcześniej przykłady to sporadyczne sytuacje. W 99% przypadków takie zakłady nie wchodzą, ale o tym się nie mówi. Wszystko to byłoby zbyt piękne, gdyby każda taśma gwarantowała zyski. Na Zagranie zdecydowanie promujemy odpowiedzialne podejście do zakładów, które jest ukierunkowane na edukcji i poprawianiu typerskich umiejętności.

FAQ

Gdzie padła najwyższa wygrana u polskich bukmacherów?

W Fortunie pewien gracz wygrał prawie cztery miliony złotych!

Jaka jest najwyższa wygrana w zakładach zagranicą?

Jeden z Brytyjczyków za 50 centów zarobił milion funtów!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze