Najskuteczniejsze systemy bukmacherskie

Okładka do tekstu - najskuteczniejsze systemy bukmacherskie

Większość graczy obstawiając w zakładach sportowych tworzy proste kupony typu single lub po prostu akumulacje, gdzie wszystkie typy muszą być trafione do wygranej. Jednak jest też grupa użytkowników, którzy będą szukać takich fraz jak najskuteczniejsze systemy bukmacherskie. Jak się za to zabrać i które kombinacje dają największe szanse na wygrane?

Systemy bukmacherskie – o co w tym chodzi?

Na początek trochę wyjaśnienia, bo może nie każdy wie o co chodzi w kombinacyjnym graniu. Na pierwszy rzut oka systemy bukmacherskie mogą się wydawać skomplikowane, ale wcale tak nie jest. Może ktoś po tym tekście znajdzie swój sposób na najskuteczniejsze granie w zakładach sportowych?

Praktycznie i w wielkim skrócie można wyjaśnić, że granie systemami bukmacherskimi to obstawianie kilku kuponów, które można przedstawić na widoku jednego zakładu. Najprościej będzie to zaprezentować na przykładzie systemu 1 z 2 z użyciem tylko dwóch typów. W takim wypadku nasz kupon przedstawia się następująco.

Systemy bukmacherskie na przykładzie w Fortuna

Tutaj mamy możliwość trzech kombinacji, więc właściwie można powiedzieć, że dzięki systemowi bukmacherskiemu mamy wszystko ładnie w widoku jednego kuponu.

 • Trafienie jednej pozycji
 • Trafienie drugiej pozycji
 • Trafienie obu pozycji

Każda firma oferująca typowanie ma inny podgląd tego typu zakładów na swoich stronach – subiektywnie można ocenić gdzie jest to bardziej lub mniej przejrzyste. Pokazuję na przykładzie z Fortuny, ponieważ według mnie tutaj można wszystko bez problemów wyczytać.

Na kuponie mamy dwa typy. Aby odebrać wygraną wystarczy trafić jeden z nich. Na przykładzie stawka na każdą kombinację wynosi 50 PLN, więc w sumie do zapłaty jest 150 PLN. Gdy nie wejdzie tylko jedna pozycja, zwycięska suma wyniesie 99 lub 102.52. Od razu widać, że gracz traci na tym około 50 PLN. Natomiast w przypadku wygranej może zgarnąć 432.08 PLN.

Czy granie systemami bukmacherskimi jest najskuteczniejsze? Gdyby tak było, to każdy obstawiałby właśnie w ten sposób. Oczywiście z matematycznego punktu widzenia zmniejsza to ryzyko, bo nawet jeżeli wszystkie pozycje nie będą trafione to gracz może zrobić profit lub zminimalizować swoją stratę. Jednak z drugiej strony, gdyby za taką samą sumę postawić identyczny kupon akumulowany, to wygrana byłaby większa. Trzymając się powyższego przykładu, gdyby 150 PLN nie rozdzielać na kombinacje, a przeznaczyć wyłącznie na AKO to potencjalna wygrana to 691.68, więc ponad 150% więcej zwycięstwa względem grania systemem bukmacherskim…. ale oczywiście wtedy przy jednej nietrafionej pozycji żadna suma nie wraca na nasze konto. Co jest najskuteczniejsze? Nie ma jednej i słusznej odpowiedz, bo każdy sposób grania ma swoje wady i zalety. Jak widać na przykładzie tego samego kuponu z kombinacjami i w jednej akumulacji.

Kupon AKO bez systemów bukmacherskich

Patrząc na powyższy kupon, to tak naprawdę jedna z trzech kombinacji w wyżej przedstawionym systemie bukmacherskim. Tak jak prędzej wspominałem, że tego typu obstawianie to tak naprawdę wysyłanie kilku kuponów na jednym zakładzie – praktycznie poza powyższym dublem, w kombinacji w grze były jeszcze dwa single tych samych pozycji.

Stawkowanie systemów bukmacherskich

Warto zaznaczyć, że skuteczne granie systemami oznacza też umiejętność stawkowania. Akurat na przykładzie kombinacji zakładów 1 z 2 mamy do wyboru dwa pola do operowania sumą, za którą chcemy zagrać – na zakłady 1 z 2 i 2 z 2. Na wszystkie kombinacje można ustawić inną stawką, co dobrze będzie widać po przedstawieniu tego na przykładzie czterech grup.

System bukmacherski 1 z 4

Chcielibyście tutaj otrzymać radę odpowiadającą na pytanie jak najskuteczniej stawkować w systemach bukmacherskich. Proszę bardzo nie ma problemu, poza jednym… każdy przypadek kuponu jest inny i subiektywnie gracz musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. Ja mogę tutaj jedynie napisać ogólną poradę. Jak ona brzmi? Jak wspomniałem, skuteczne posługiwanie się systemami bukmacherskimi pozwala zmniejszyć ryzyko. Jednak wychodząc krok dalej i różnicując sumy postawione na poszczególne pozycje to już kwestia oszacowania szans poszczególnych pozycji na powodzenie.

Przedstawiając to na najprostszym ogólnym porównaniu. W przypadku grania typów z wyższymi kursami i szukając niespodzianek naturalnie trudno przewiedzieć ich wiele… więc mniejsza stawka będzie szła na kombinację zakładające większą liczbę trafień. Z kolei tworząc taki system złożony z pozycji z mniejszymi kursami raczej więcej stawki poświęcimy właśnie na kombinacje z akumulacjami.

Tak po prostu z punktu analitycznego takie granie teoretycznie powinno na dłuższą metę wychodzić lepiej. Dlaczego pozostając przy grupach z mniejszymi mnożnikami inne stawki? Ponieważ tego typu single nie dają dużych wygranych, więc w tym wypadku ograniczenie straty jest tak małe, że wręcz można sobie odpuścić… jednak przedstawiłem to bardzo ogólnie. Każdy osobny przypadek należy rozważać inaczej. Jeżeli nie czujesz się w tym pewnie i potrzebujesz pomocy, to zachęcam do dołączenia do naszej grupy typerskiej na Facebooku, gdzie nie tylko znajdziesz dyskusje na temat typów i kupony, ale także pomoc w tego typu sprawach – z chęcią tam odpowiem, tak jak każda inna osoba mająca już doświadczenie w bukmacherce.

Systemy bukmacherskie a grupy – o co chodzi?

Dotychczas pisałem o systemach bukmacherskich przedstawiając kombinacje na przykładach pojedynczych zdarzeń, ale to nie musi tak wyglądać. W grupach zdarzeń można zawrzeć więcej pozycji. Przykładowo ustawiając system 1 z 2, nie musi to oznaczać grania dwóch pozycji, ale równie dobrze dwa duble – w praktyce jeden kupon złożony z czterech pozycji i dwa z dwóch typów wykorzystując wszystkie możliwości.

Istnieje wiele sposobów jak można tworzyć systemy bukmacherskie – kombinacje, grupy czy stawkowanie. Temat jest szeroki i pozwala na wiele. Dotychczas chciałem przedstawiać to jak najprościej, ale na przykład inne, bardziej szalone użycie kombinacji – równie dobrze można stworzyć pięć grup, każda z inną liczbą zdarzeń jak, A – 2, B – 2, C – 4, D – 3 i E -1 oraz do każdego systemu dopasować inną stawkę. Wtedy już wszystko zaczyna wyglądać skomplikowanie… chociaż po zapoznaniu się z tematem wcale takie nie będzie. Jak to wygląda? Na przykład tak:

System bukmacherski z 5 grup

W sumie w grze jest 31 różnych kombinacji, a możliwości wygranej sumy od 21.30 w najgorszym wypadku do… 7 436.27 w najlepszym.

Najskuteczniejsze systemy bukmacherskie – który najlepszy?

Spytacie o najskuteczniejsze systemy bukmacherskie, a ja Wam mogę napisać jaki jest mój ulubiony i jest to kombinacja 2 z 3. Jednak tutaj każdy może mieć swoje preferencje, tak samo jak przy prostych kuponach – jeden będzie wolał obstawiać zakłady składajcie się wyłącznie z akumulacji z maksymalnie trzema zdarzeniami, a drugi większość swojej uwagi będzie zwracał na tak kupony z co najmniej pięcioma pozycjami. Ja tutaj na przykład należę do pierwszej grupy.

Jednak odpowiadając na temat mojej ulubionej kombinacji, która dla mnie będzie najskuteczniejszym systemem bukmacherskim to właśnie 2 z 3. Na początek trzeba stworzyć trzy grupy. Jeżeli już decyduję się na granie w ten sposób, to wykorzystuje w przypadku szukania niespodzianek i wyższych kursów. Trudno przewidzieć trzech underdogów, ale dwóch? Już można. Pokażę Wam to na przykładzie pierwszego dnia MŚ w koszykówce w 2019 roku.

System bukmacherski 2 z 3

Jak widać na powyższym poglądzie – umieściłem dwóch underdogów i jedną, teoretycznie pewniejszą opcję. W sumie przeznaczyłem 100 PLN na trzy kombinacje 2 z 3 i drobniejsze 20 PLN na 3 z 3, czyli praktycznie proste AKO. Efekt? W sumie mogę zgarnąć nawet tysiąc złotych. Natomiast przy jednym błędzie zrobię trzycyfrowy profit lub niewielką stratę. O to właśnie chodzi w systemach bukmacherskich – zmniejszanie ryzyka.

Gdzie najlepiej grać takimi kombinacjami? Każda firma oferująca obstawianie ma taką opcję w swojej ofercie, więc swój wybór możesz podyktować np. ofertą powitalną – dla ułatwienia poniżej przedstawiam ranking legalnych bukmacherów z ekskluzywnymi bonusami na start.

Ranking legalnych bukmacherów

 • wstążka wyłącznie licencjonowani bukmacherzy
 • tarcza z kłódką bezpieczeństwo i zaufanie
 • klepsydra szybkie wypłaty
Miejsce 1
STS logo
Ocena graczy 9.2 /10 3535 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

ℹ 600 PLN od 3 depozytów + 60 PLN bonus za zadania + bez ryzyka do 100 PLN (zwrot na depozyt)!
Kod promocyjny: ZAGRANIE

🔥 NIKT w Polsce nie da Ci wyższego cashbacku - nawet sam STS 🔥

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Miejsce 1
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

ℹ 600 PLN od 3 depozytów + 60 PLN bonus za zadania + bez ryzyka do 100 PLN (zwrot na depozyt)!
Kod promocyjny: ZAGRANIE

🔥 NIKT w Polsce nie da Ci wyższego cashbacku - nawet sam STS 🔥

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

wejście »
Ocena graczy 9.2 /10 3535 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 100 PLN
50% od 2. wpłaty do 200 PLN
50% od 3. wpłaty do 300 PLN

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w STS bez ryzyka do 100 PLN

BONUS ZA ZADANIA:
Dodatkowe 60 zł za wykonanie 6 zadań

Mocne strony:
 • Najwyższy bonus powitalny dostępny w STS - TYLKO NA ZAGRANIE
 • Tylko u nas - najwyższy cashback na rynku: 100 PLN na start
 • Duża dostępność metod wpłat
 • BETGAMES, czyli typowanie symulacji gier karcianych
Miejsce 2
Superbet logo
Ocena graczy 9.1 /10 1234 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 2
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 9.1 /10 1234 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • Dwukrotny obrót
 • Kupony z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem 1.8
 • Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach Bonusu Powitalnego będą aktywne przez okres 7 dni

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 100% do 200 PLN za pierwszą wpłatę
Mocne strony:
 • Bonus od depozytu 200 PLN (obrót 2x z kursem AKO 1.80)
 • Zakłady specjalne
 • Wysokie kursy i niskie marże
Miejsce 3
logo totalbet bukmacherzy
Ocena graczy 9.0 /10 545 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 3
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 9.0 /10 545 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • Bonus wypłacany jest w czterech ratach.
 • Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25%, np. obrót 500 PLN - uwalnia 125 PLN.
 • Każdy kolejny obrót kwotą pierwszego depozytu skutkuje uwolnieniem kolejnej części bonusu, aż do uzyskania 100%.
 • Pierwsza wpłata w kwocie minimum 10 PLN, do maksymalnej wartości 5000 PLN.
 • Do obrotu zaliczają się kupony z min. 4 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.30.
 • Bonus jest ważny przez 90 dni od chwili aktywacji.

WARUNKI ZAKŁADU BEZ RYZYKA:

 • Promocją objęty jest pierwszy kupon w historii konta.
 • Kupon powinien zawierać maksymalnie 3 zdarzenia, maksymalna stawka kuponu 200 PLN.
 • Zwrot równy 100% stawki wraca na depozyt - pieniądze można od razu wypłacić bez konieczności obrotu.
 • Promocja przysługuje graczom ze zweryfikowanym kontem.
 • Bonus działa przez 48 godzin od rejestracji.

WARUNKI FREEBETU:

 • 25 PLN + 10 PLN za rejestrację z kodem: ZAGRANIE
 • To bonusy freebet bez depozytu.
 • Freebet 25 PLN gracz otrzyma za rejestrację konta stałego.
 • Freebet 10 PLN gracz otrzyma za zaznaczenie zgód marketingowych.
 • Wygrane z wykorzystania freebetów można od razu wypłacić.
 • Bonusy freebet są ważne przez 7 dni od chwili przyznania.
Mocne strony:
 • Pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt do 111 zł!
 • Drugi zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt do 111 zł!
 • Trzeci zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt do 111 zł!
Miejsce 4
fuksiarz - logo w formacie 125 x 125
Ocena graczy 9.0 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 4
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 9.0 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

WARUNKI BONUSU BEZ RYZYKA:

 • Cashback 100% do kwoty 50 PLN.
 • Jeśli postawisz pierwszy zakład na kwotę 50 PLN, to otrzymasz 50 PLN zwrotu, który możesz wypłacić.
 • Zwrot możesz od razu wypłacić.
Mocne strony:
 • Zakład bez ryzyka na start 100% do 50 zł!
Miejsce 5
Logo bukmachera Fortuna
Ocena graczy 8.9 /10 3331 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 5
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.9 /10 3331 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET W FORMIE PUNKTÓW FKP:
20 PLN bez depozytu, po założeniu konta i weryfikacji danych

 

FREEBET W FORMIE PUNKTÓW FKP:
10 PLN po pierwszej wpłacie

 

FREEBET W FORMIE PUNKTÓW FKP:
5 PLN po pierwszym udostępnieniu kuponu w Strefie Kuponów

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon bez ryzyka do 100 PLN (od razu po rejestracji)
Drugi kupon bez ryzyka do 100 PLN (minutę po rejestracji)
Trzeci kupon bez ryzyka do 100 PLN (2 minuty po rejestracji)

Mocne strony:
 • Cotygodniowe promocje bukmacherskie
 • Wysokie kursy
 • Zakłady na żywo z transmisjami
Miejsce 6
Logo bukmachera BETFAN
Ocena graczy 8.6 /10 2961 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 6
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.6 /10 2961 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

BONUS 200% OD 1. DEPOZYTU:
Potrojenie pierwszej wpłaty do łącznej kwoty 450 zł na grę

WARUNKI OBROTOWE:
1x obrót bonusem, na kuponach z min. 2 typami i kursem łącznym min. 3.00

 

Mocne strony:
 • Atrakcyjny bonus powitalny 200%
 • Przystępne warunki obrotowe promocji na start
 • Najszersza oferta na rozrywkę
 • Dobrze oceniana aplikacja mobilna
Miejsce 7
Ocena graczy 8.4 /10 675 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

797 zł NA START: 700 zł od depozytu + 77 zł darmowe zakłady + ekstra freebet 20 zł

Najlepsza oferta powitalna w ETOTO – tylko z naszym kodem!

rejestracja bez dowodu

Miejsce 7
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

797 zł NA START: 700 zł od depozytu + 77 zł darmowe zakłady + ekstra freebet 20 zł

Najlepsza oferta powitalna w ETOTO – tylko z naszym kodem!

rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 8.4 /10 675 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

Bonus od 1. depozytu: 100% do 200 zł

Bonus od 2. depozytu: 50% do 200 zł

Bonus od 3. depozytu: 50% do 300 zł

Darmowe zakłady: 77 zł

Dodatkowy freebet: 20 zł

Mocne strony:
 • Bonus od depozytu 700 zł
 • Darmowe zakłady 77 zł
 • Bonus freebet 20 zł w aplikacji
Miejsce 8
Ocena graczy 8.2 /10 1973 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Miejsce 8
Kod promocyjny ZAGRANIE
Ocena graczy 8.2 /10 1973 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon do 200 PLN. Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”

BONUS OD DEPOZYTU: 100% wpłaty do 2000 PLN + 80 PLN do bonusu powitalnego w przypadku wpłaty na kwotę co najmniej 100 PLN. WARUNKI OBROTU: Bonusem trzeba obrócić 2-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,3. Kurs minimalny kuponu 2,50

Mocne strony:
 • Rozbudowana oferta na wszystkie najpopularniejsze sporty
 • Duża liczba okolicznościowych promocji bukmacherskich
 • Wiele oryginalnych zakładów specjalnych
Miejsce 9
Ocena graczy 8.0 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 9
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.0 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS - APLIKACJA MOBILNA:

 • Za pierwszy zakład obstawiony w aplikacji otrzymasz bonus o wartości 20 zł pod warunkiem, że stawka wyniesie przynajmniej 20 zł, a kurs wybranych zdarzeń nie będzie niższy niż 2.00.
 • Należy obrócić go 3-krotnie po kursie min. 1.85 w ciągu 30 dni od otrzymania.

FREEBET:

 • Wpłać min. 50 PLN i postaw kupon z kursem łącznym min. 1.85.
 • Otrzymasz freebet w wysokości 34 PLN w formie bonusu 1 PLN z mnożnikiem x34
 • Teraz obstaw kupon zawierający przynajmniej 3 pozycje, z czego każda z kursem min. 1.30. Kurs całkowity powinien wynieść min. 3.00.
 • Aby wypłacić pieniądze, obróć 2x wygraną kwotą. Kupon zostanie zaliczony do obrotu, gdy poj. zdarzenie będzie miało kurs min. 1.40, a cały kupon 1.80.

 

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 100% 1. wpłaty do 500 PLN
 • 50% od 2. wpłaty do 800 PLN
 • 100% od 3. wpłaty do 200 PLN
Mocne strony:
 • Wysokie kursy (zwłaszcza na piłkę nożną)
 • Bonus powitalny w mobilnej aplikacji
 • Kreator zakładów: Player Bets
 • Szybkie wypłaty na konto bankowe do 10 minut
Miejsce 10
pzbuk logo bukmachera do rankingu
Ocena graczy 8.0 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 10
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.0 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUSY FREEBET do wyboru:

 • Freebet 50 PLN – przy wpłacie 50-99 PLN
 • Freebet 100 PLN – przy wpłacie 100-149 PLN
 • Freebet 150 PLN – przy wpłacie 150-199 PLN
 • Freebet 200 PLN – przy wpłacie 200-249 PLN
 • Freebet 250 PLN – przy wpłacie 250 PLN i więcej
Mocne strony:
 • Wysokie kursy na zdarzenia 1X2
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
Miejsce 11
Logo LV BET zakłady bukmacherskie
Ocena graczy 7.7 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 11
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

2000 PLN od depozytu + 3x20 PLN freebet + 33 dni BEZ podatku! Kod promocyjny: ZAGRANIE rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 7.7 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU: 2000 PLN
SPOSÓB WYKORZYSTANIA BONUSU: Otrzymasz bonus 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN, bonus 50% od drugiego depozytu do 600 PLN oraz bonus 30% od trzeciego depozytu do 900 PLN.

BONUS BEZ DEPOZYTU: 20PLN
WARUNKI OTRZYMANIA: Dostępny po pełnej rejestracji w LV BET (zweryfikowaniu danych).

FREEBET: 20 PLN
WARUNKI OTRZYMANIA: Rejestracja z kodem ZAGRANIE, wpłata depozytu min. 50 zł i postawienie zakładu AKO z kursem min. 1.75.

BONUS CASHBACK: 20 PLN
WARUNKI OTRZYMANIA: Za pobranie aplikacji LVBET i postawienie pierwszego zakładu - gdy okaże się przegrany, zwrot 20 zł.

GRA BEZ PODATKU: przez 33 dni od rejestracji konta

Mocne strony:
 • Duża liczba rozszerzeń na mecze piłki nożnej
 • Błyskawiczne wypłaty
 • Wyłączność na zakłady na FAME MMA
Miejsce 12
Logo bukmachera Totolotek
Ocena graczy 7.6 /10 345 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 574PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 500 PLN + 25 PLN freebet!
Kod promocyjny: 574PLN
rejestracja bez dowodu

 

Miejsce 12
Kod promocyjny 574PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 500 PLN + 25 PLN freebet!
Kod promocyjny: 574PLN
rejestracja bez dowodu

 

wejście »
Ocena graczy 7.6 /10 345 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU: 100% wpłaty do 500 PLN
WARUNKI OBROTU: Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez kupony z kursem minimalnym 1.9

FREEBET: 25PLN

WARUNKI OBROTU: - Obowiązuje dla nowych użytkowników, którzy założyli konto z linkiem ze strony - 2-krotny obrót po min. kursie 2.00 - Sposób realizacji: po zalogowaniu wejść w "Wpłata" i wkleić kod 574PLN  w pole "bonus.card / Kod Bonusowy".

Mocne strony:
 • Znana, najstarsza legalna firma bukmacherska w kraju
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Solidna aplikacja mobilna
Miejsce 13
Logo eWinner bukmachera
Ocena graczy 7.5 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 13
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 7.5 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy kupon w eWinnerze bez ryzyka do 110 PLN. WARUNKI ZAKŁADU BEZ RYZYKA:

 • zakład musi być za minimum 20 PLN
 • Nie ma minimalnych warunków kursowych
 • Gracz, jeśli przegra, może od razu wypłacić zwrócone środki

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 50% drugiej wpłaty do 500PLN

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu
 • aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50
 • minimalna kwota bonusu to 10 zł przy wpłacie 20 zł.
Mocne strony:
 • Oryginalne zakłady
 • Zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do wypłacenia
 • Przejrzysty interfejs strony
Miejsce 14
Ocena graczy 7.4 /10 74 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

300 zł od depozytu + 500 zł cashback + 130 zł freebety

Miejsce 14
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

300 zł od depozytu + 500 zł cashback + 130 zł freebety

wejście »
Ocena graczy 7.4 /10 74 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:
Mocne strony:
Miejsce 15
Logo bukmachera Betclic
Ocena graczy 7.2 /10 1537 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

50 PLN bez ryzyka + 120% do wygranych!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu

Miejsce 15
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

50 PLN bez ryzyka + 120% do wygranych!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 7.2 /10 1537 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy kupon w Betclic bez ryzyka do 50 PLN

WARUNKI ZWROTU: Zwrot w formie bonusu freebet w wysokości stawki minus podatek, maksymalnie 50 PLN

WARUNKI OBROTU BONUSU: 1-krotny obrót po kursie minimalnym 2,14 w ciągu 30 dni

 

Mocne strony:
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
 • Betclic TV z szeroką ofertą transmisji
 • Przystępne warunki obrotowe bonusu cashback