Większość graczy obstawiając w zakładach sportowych tworzy proste kupony typu single lub po prostu akumulacje, gdzie wszystkie typy muszą być trafione do wygranej. Jednak jest też grupa użytkowników, którzy będą szukać takich fraz jak najskuteczniejsze systemy bukmacherskie. Jak się za to zabrać i które kombinacje dają największe szanse na wygrane?

Systemy bukmacherskie – o co w tym chodzi?

Na początek trochę wyjaśnienia, bo może nie każdy wie o co chodzi w kombinacyjnym graniu. Na pierwszy rzut oka systemy bukmacherskie mogą się wydawać skomplikowane, ale wcale tak nie jest. Może ktoś po tym tekście znajdzie swój sposób na najskuteczniejsze granie w zakładach sportowych?

Praktycznie i w wielkim skrócie można wyjaśnić, że granie systemami bukmacherskimi to obstawianie kilku kuponów, które można przedstawić na widoku jednego zakładu. Najprościej będzie to zaprezentować na przykładzie systemu 1 z 2 z użyciem tylko dwóch typów. W takim wypadku nasz kupon przedstawia się następująco.

Systemy bukmacherskie na przykładzie w Fortuna

Tutaj mamy możliwość trzech kombinacji, więc właściwie można powiedzieć, że dzięki systemowi bukmacherskiemu mamy wszystko ładnie w widoku jednego kuponu.

 • Trafienie jednej pozycji
 • Trafienie drugiej pozycji
 • Trafienie obu pozycji

Każda firma oferująca typowanie ma inny podgląd tego typu zakładów na swoich stronach – subiektywnie można ocenić gdzie jest to bardziej lub mniej przejrzyste. Pokazuję na przykładzie z Fortuny, ponieważ według mnie tutaj można wszystko bez problemów wyczytać.

Na kuponie mamy dwa typy. Aby odebrać wygraną wystarczy trafić jeden z nich. Na przykładzie stawka na każdą kombinację wynosi 50 PLN, więc w sumie do zapłaty jest 150 PLN. Gdy nie wejdzie tylko jedna pozycja, zwycięska suma wyniesie 99 lub 102.52. Od razu widać, że gracz traci na tym około 50 PLN. Natomiast w przypadku wygranej może zgarnąć 432.08 PLN.

Czy granie systemami bukmacherskimi jest najskuteczniejsze? Gdyby tak było, to każdy obstawiałby właśnie w ten sposób. Oczywiście z matematycznego punktu widzenia zmniejsza to ryzyko, bo nawet jeżeli wszystkie pozycje nie będą trafione to gracz może zrobić profit lub zminimalizować swoją stratę. Jednak z drugiej strony, gdyby za taką samą sumę postawić identyczny kupon akumulowany, to wygrana byłaby większa. Trzymając się powyższego przykładu, gdyby 150 PLN nie rozdzielać na kombinacje, a przeznaczyć wyłącznie na AKO to potencjalna wygrana to 691.68, więc ponad 150% więcej zwycięstwa względem grania systemem bukmacherskim…. ale oczywiście wtedy przy jednej nietrafionej pozycji żadna suma nie wraca na nasze konto. Co jest najskuteczniejsze? Nie ma jednej i słusznej odpowiedz, bo każdy sposób grania ma swoje wady i zalety. Jak widać na przykładzie tego samego kuponu z kombinacjami i w jednej akumulacji.

Kupon AKO bez systemów bukmacherskich

Patrząc na powyższy kupon, to tak naprawdę jedna z trzech kombinacji w wyżej przedstawionym systemie bukmacherskim. Tak jak prędzej wspominałem, że tego typu obstawianie to tak naprawdę wysyłanie kilku kuponów na jednym zakładzie – praktycznie poza powyższym dublem, w kombinacji w grze były jeszcze dwa single tych samych pozycji.

Stawkowanie systemów bukmacherskich

Warto zaznaczyć, że skuteczne granie systemami oznacza też umiejętność stawkowania. Akurat na przykładzie kombinacji zakładów 1 z 2 mamy do wyboru dwa pola do operowania sumą, za którą chcemy zagrać – na zakłady 1 z 2 i 2 z 2. Na wszystkie kombinacje można ustawić inną stawką, co dobrze będzie widać po przedstawieniu tego na przykładzie czterech grup.

System bukmacherski 1 z 4

Chcielibyście tutaj otrzymać radę odpowiadającą na pytanie jak najskuteczniej stawkować w systemach bukmacherskich. Proszę bardzo nie ma problemu, poza jednym… każdy przypadek kuponu jest inny i subiektywnie gracz musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. Ja mogę tutaj jedynie napisać ogólną poradę. Jak ona brzmi? Jak wspomniałem, skuteczne posługiwanie się systemami bukmacherskimi pozwala zmniejszyć ryzyko. Jednak wychodząc krok dalej i różnicując sumy postawione na poszczególne pozycje to już kwestia oszacowania szans poszczególnych pozycji na powodzenie.

Przedstawiając to na najprostszym ogólnym porównaniu. W przypadku grania typów z wyższymi kursami i szukając niespodzianek naturalnie trudno przewiedzieć ich wiele… więc mniejsza stawka będzie szła na kombinację zakładające większą liczbę trafień. Z kolei tworząc taki system złożony z pozycji z mniejszymi kursami raczej więcej stawki poświęcimy właśnie na kombinacje z akumulacjami.

Tak po prostu z punktu analitycznego takie granie teoretycznie powinno na dłuższą metę wychodzić lepiej. Dlaczego pozostając przy grupach z mniejszymi mnożnikami inne stawki? Ponieważ tego typu single nie dają dużych wygranych, więc w tym wypadku ograniczenie straty jest tak małe, że wręcz można sobie odpuścić… jednak przedstawiłem to bardzo ogólnie. Każdy osobny przypadek należy rozważać inaczej. Jeżeli nie czujesz się w tym pewnie i potrzebujesz pomocy, to zachęcam do dołączenia do naszej grupy typerskiej na Facebooku, gdzie nie tylko znajdziesz dyskusje na temat typów i kupony, ale także pomoc w tego typu sprawach – z chęcią tam odpowiem, tak jak każda inna osoba mająca już doświadczenie w bukmacherce.

Systemy bukmacherskie a grupy – o co chodzi?

Dotychczas pisałem o systemach bukmacherskich przedstawiając kombinacje na przykładach pojedynczych zdarzeń, ale to nie musi tak wyglądać. W grupach zdarzeń można zawrzeć więcej pozycji. Przykładowo ustawiając system 1 z 2, nie musi to oznaczać grania dwóch pozycji, ale równie dobrze dwa duble – w praktyce jeden kupon złożony z czterech pozycji i dwa z dwóch typów wykorzystując wszystkie możliwości.

Istnieje wiele sposobów jak można tworzyć systemy bukmacherskie – kombinacje, grupy czy stawkowanie. Temat jest szeroki i pozwala na wiele. Dotychczas chciałem przedstawiać to jak najprościej, ale na przykład inne, bardziej szalone użycie kombinacji – równie dobrze można stworzyć pięć grup, każda z inną liczbą zdarzeń jak, A – 2, B – 2, C – 4, D – 3 i E -1 oraz do każdego systemu dopasować inną stawkę. Wtedy już wszystko zaczyna wyglądać skomplikowanie… chociaż po zapoznaniu się z tematem wcale takie nie będzie. Jak to wygląda? Na przykład tak:

System bukmacherski z 5 grup

W sumie w grze jest 31 różnych kombinacji, a możliwości wygranej sumy od 21.30 w najgorszym wypadku do… 7 436.27 w najlepszym.

Najskuteczniejsze systemy bukmacherskie – który najlepszy?

Spytacie o najskuteczniejsze systemy bukmacherskie, a ja Wam mogę napisać jaki jest mój ulubiony i jest to kombinacja 2 z 3. Jednak tutaj każdy może mieć swoje preferencje, tak samo jak przy prostych kuponach – jeden będzie wolał obstawiać zakłady składajcie się wyłącznie z akumulacji z maksymalnie trzema zdarzeniami, a drugi większość swojej uwagi będzie zwracał na tak kupony z co najmniej pięcioma pozycjami. Ja tutaj na przykład należę do pierwszej grupy.

Jednak odpowiadając na temat mojej ulubionej kombinacji, która dla mnie będzie najskuteczniejszym systemem bukmacherskim to właśnie 2 z 3. Na początek trzeba stworzyć trzy grupy. Jeżeli już decyduję się na granie w ten sposób, to wykorzystuje w przypadku szukania niespodzianek i wyższych kursów. Trudno przewidzieć trzech underdogów, ale dwóch? Już można. Pokażę Wam to na przykładzie pierwszego dnia MŚ w koszykówce w 2019 roku.

System bukmacherski 2 z 3

Jak widać na powyższym poglądzie – umieściłem dwóch underdogów i jedną, teoretycznie pewniejszą opcję. W sumie przeznaczyłem 100 PLN na trzy kombinacje 2 z 3 i drobniejsze 20 PLN na 3 z 3, czyli praktycznie proste AKO. Efekt? W sumie mogę zgarnąć nawet tysiąc złotych. Natomiast przy jednym błędzie zrobię trzycyfrowy profit lub niewielką stratę. O to właśnie chodzi w systemach bukmacherskich – zmniejszanie ryzyka.

Gdzie najlepiej grać takimi kombinacjami? Każda firma oferująca obstawianie ma taką opcję w swojej ofercie, więc swój wybór możesz podyktować np. ofertą powitalną – dla ułatwienia poniżej przedstawiam ranking legalnych bukmacherów z ekskluzywnymi bonusami na start.

Ranking legalnych bukmacherów

 • wstążka wyłącznie licencjonowani bukmacherzy
 • tarcza z kłódką bezpieczeństwo i zaufanie
 • klepsydra szybkie wypłaty
Miejsce 1
STS logo
Ocena graczy 10.00 /10 3535 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 1200 PLN + 30 PLN freebet + bez ryzyka do 230 PLN!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Miejsce 1
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 1200 PLN + 30 PLN freebet + bez ryzyka do 230 PLN!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

wejście »
Ocena graczy 10.00 /10 3535 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET:
30 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym ZAGRANIE

WARUNKI OBROTU:
Trzykrotny obrót (zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów) bonusu z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 1200 PLN

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w STS bez ryzyka do 230 PLN

Mocne strony:
 • Tylko u nas - najwyższy freebet na rynku, bo aż 30 PLN
 • Duża dostępność metod wpłat
 • BETGAMES, czyli typowanie symulacji gier karcianych
Miejsce 2
Logo bukmachera BETFAN
Ocena graczy 9.6 /10 2961 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 1600PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 1000 PLN + 600 PLN bez ryzyka!
Kod promocyjny: 1600PLN
rejestracja bez dowodu

Miejsce 2
Kod promocyjny 1600PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 1000 PLN + 600 PLN bez ryzyka!
Kod promocyjny: 1600PLN
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 9.6 /10 2961 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy postawiony kupon w BETFAN po rejestracji będzie ubezpieczony do kwoty 600 zł. WARUNKI ZWROTU: Jednokrotny obrót zwrotem - kupon AKO minimum 3 zdarzenia z kursem łącznym 3.80.

BONUS OD DEPOZYTU: 1000 PLN WARUNKI OBROTU: Trzykrotny obrót (zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów) bonusu z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Mocne strony:
 • Granie bez podatku
 • Najszersza oferta na rozrywkę
 • Najwyższy bonus od depoztu
Miejsce 3
Logo bukmachera Fortuna
Ocena graczy 9.4 /10 3331 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 2230PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 3
Kod promocyjny 2230PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 2000 PLN + 210 PLN bez ryzyka + 20 PLN freebet!
Kod promocyjny: 2230PLN
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 9.4 /10 3331 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET W FORMIE PUNKTÓW FKP:
20 PLN (2 800 punktów)

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w Fortunie jako bez ryzyka do 210 PLN

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 2000 PLN

WARUNKI OBROTU:
W terminie 30 dni trzeba zagrać za 4-krotność pierwszej wpłaty kuponami z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,60

Mocne strony:
 • Cotygodniowe promocje bukmacherskie
 • Wysokie kursy
 • Zakłady na żywo z transmisjami
Miejsce 4
Ocena graczy 9.1 /10 675 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 2500PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 4
Kod promocyjny 2500PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 9.1 /10 675 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

Bonus od depozytu: 100% do 1500 złotych!

Bonusy i freebety: 500 złotych!

Bonus należy obrócić x6 – można to zrobić w zakładach SOLO (z kursem min. 2.20) lub zakładach AKO (z kursem min. dla pojedynczych selekcji 1.50). Obrót można wykonać w ciągu 30 dni.

Mocne strony:
 • Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1500 złotych!
 • Freebety i bonusy o łącznej wartości 500 złotych!
 • Aplikacja mobilna
Miejsce 5
forBET logo bukmachera
Ocena graczy 9.0 /10 1973 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 2480PLN
Miejsce 5
Kod promocyjny 2480PLN
Ocena graczy 9.0 /10 1973 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

MAXIZYSK: Za drugą wpłatę otrzymasz od nas MaxiZysk aż do 200 PLN. Dzięki niemu możesz zwiększyć swój zysk z wygranej (minimum 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.40). ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon do 200 PLN. Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”

BONUS OD DEPOZYTU: 100% wpłaty do 2000 PLN + 80 PLN do bonusu powitalnego w przypadku wpłaty na kwotę co najmniej 100 PLN. WARUNKI OBROTU: Bonusem trzeba obrócić 2-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,3. Kurs minimalny kuponu 2,50

Mocne strony:
 • Rozbudowana oferta na wszystkie najpopularniejsze sporty
 • Duża liczba okolicznościowych promocji bukmacherskich
 • Wiele oryginalnych zakładów specjalnych
Miejsce 6
Logo Superbet
Ocena graczy 8.8 /10 1234 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 6
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

100% do 50 PLN + 500 PLN bez ryzyka + 34 PLN freebet!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 8.8 /10 1234 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • Jednokrotny obrót
 • Kupony z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem 1.8
 • Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach Bonusu Powitalnego będą aktywne przez okres 7 dni

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 100% do 50 PLN za pierwszą wpłatę
Mocne strony:
 • Bonus od depozytu 50 PLN (obrót 1x z kursem AKO 1.80)
 • Zakłady specjalne
 • Wysokie kursy i niskie marże
Miejsce 7
Logo bukmachera Totolotek
Ocena graczy 8.6 /10 345 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 724PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 7
Kod promocyjny 724PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.6 /10 345 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU: 100% wpłaty do 500 PLN + 100% wpłaty do 49 PLN przez aplikację mobilną
WARUNKI OBROTU: Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez kupony z kursem minimalnym 1.9

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 150 PLN
WARUNKI OBROTU: Jednokrotny obrót po kursie 2.00 w ciągu 30 dni od aktywacji bonusu. Zwrot równy kwocie pierwszej wpłaty i pierwszego zakładu o wartości równej dokładnie: 50, 100 lub 150 PLN

FREEBET: 25PLN
WARUNKI OBROTU: - Obowiązuje dla nowych użytkowników, którzy założyli konto z linkiem ze strony - 2-krotny obrót po min. kursie 2.00 - Sposób realizacji: po zalogowaniu wejść w "Wpłata" i wkleić kod 724PLN  w pole "bonus.card / Kod Bonusowy".

Mocne strony:
 • Znana, najstarsza legalna firma bukmacherska w kraju
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Solidna aplikacja mobilna
Miejsce 8
Logo legalnego bukmachera PZBuk
Ocena graczy 8.4 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 520PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 500 PLN bez ryzyka + 20 PLN freebet!
Kod promocyjny: 520PLN
rejestracja bez dowodu

Miejsce 8
Kod promocyjny 520PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 500 PLN bez ryzyka + 20 PLN freebet!
Kod promocyjny: 520PLN
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 8.4 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 PLN
WARUNKI ZAKŁADU BEZ RYZYKA:

 • Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi nie więcej niż 500 zł
 • W promocji biorą udział zakłady wielokrotne z łącznym kursem minimum 1.4 na każde wydarzenie
 • Zwrot następuje dopiero w przypadku pierwszego przegranego kuponu

DARMOWY ZAKŁAD: 20 PLN

 • Wystarczy dokonać rejestracji z kodem bonusowym: 520PLN i zrobić pierwszy depozyt w kwocie minimum 20 zł na konto gracza. Darmowy zakład o wartości 20 zł zostanie dodany automatycznie po kliku minutach.
 • Zakład można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo na kuponach z wielokrotnych z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.4.
 • Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają wymogom obrotu i wypłacane są od razu. 
Mocne strony:
 • Wysokie kursy na zdarzenia 1X2
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
Miejsce 9
Logo LV BET zakłady bukmacherskie
Ocena graczy 7.0 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 3423PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 9
Kod promocyjny 3423PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 7.0 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU:
2000PLN

SPOSÓB WYKORZYSTANIA BONUSU:
Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”. Zagraj kupon z mnożnikiem, który możesz aktywować przy kuponie z minimum 3 zdarzeniami, kursem łącznym minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję.

FREEBET:
20PLN

WARUNKI OTRZYMANIA:
Dostępne tylko po przejściu do rejestracji w LV BET z naszej strony. Po założeniu konta musisz napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus od depozytu.

Mocne strony:
 • Duża liczba rozszerzeń na mecze piłki nożnej
 • Błyskawiczne wypłaty
 • Wyłączność na zakłady na FAME MMA
Miejsce 10
Logo eWinner bukmachera
Ocena graczy 6.8 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 655PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 10
Kod promocyjny 655PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 155 PLN bez ryzyka + 50% do 500 PLN od 2. depozytu!
Kod promocyjny: 655PLN
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 6.8 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy kupon w eWinnerze bez ryzyka do 155 PLN (pełny zwrot po zagraniu kuponu za 176 PLN) WARUNKI ZAKŁADU BEZ RYZYKA:

 • zakład musi być za minimum 20 PLN
 • Nie ma minimalnych warunków kursowych
 • Gracz, jeśli przegra, może od razu wypłacić zwrócone środki

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 50% drugiej wpłaty do 500PLN

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu
 • aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50
 • minimalna kwota bonusu to 10 zł przy wpłacie 20 zł.
Mocne strony:
 • Oryginalne zakłady
 • Zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do wypłacenia
 • Przejrzysty interfejs strony
Miejsce 11
Logo bukmachera Betclic
Ocena graczy 6.5 /10 1537 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 550PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 550 PLN bez ryzyka + 50% do wygranych!
Kod promocyjny: 550PLN
rejestracja bez dowodu

Miejsce 11
Kod promocyjny 550PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 550 PLN bez ryzyka + 50% do wygranych!
Kod promocyjny: 550PLN
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 6.5 /10 1537 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy kupon w Betclic bez ryzyka do 550PLN

WARUNKI ZWROTU: Zwrot w bonusie w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 550 PLN

WARUNKI OBROTU BONUSU: 8-krotny obrót po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni

 

Mocne strony:
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
 • Betclic TV z szeroką ofertą transmisji
 • Wysoki cashback

❓ Czym są systemy bukmacherskie?

Granie systemami bukmacherskimi to obstawianie kilku kuponów, które można przedstawić na widoku jednego zakładu

🤳 Dlaczego warto grać systemami bukmacherskimi?

Z matematycznego punktu widzenia zmniejsza to ryzyko, bo nawet jeżeli wszystkie pozycje nie będą trafione to gracz może zrobić profit lub zminimalizować swoją stratę

📲 Gdzie najlepiej obstawiać systemami bukmacherskimi?

Każda firma oferująca obstawianie ma taką opcję w swojej ofercie