Rynek legalnych bukmacherów w Polsce z miesiąca na miesiąc rośnie, bo przybywa nowych licencji wydawanych przez Ministerstwo Finansów. Nowi typerzy wchodzący w świat zakładów bukmacherskich na początku mogą mieć zagwostkę, bo wiadomo – chcą wybrać najlepszego bukmachera, co przy dostępie do kilkunastu firm może być kłopotliwe. Dlatego przygotowaliśmy ten artykuł, który odpowie na pytanie: kto jest najlepszym bukmacherem online?

W tym miejscu przypomnijmy: legalnie w Polsce możesz korzystać tylko z licencjonowanych bukmacherów. Przepisy te reguluje ustawa hazardowa z 2017 roku, która jasno klasyfikuje bukmacherów na tych legalnych i nielegalnych. Chcesz mieć pewność, czy bukmacher jest legalny? Korzystaj z oferty firm prezentowanych na zagranie.com, które posiadają wymagane koncesje.

legalny_bukmacher_ranking

Jaki jest najlepszy bukmacher? Ranking

Nasi użytkownicy chętnie dzielą się swoimi opiniami o bukmacherach z resztą graczy. W ten sposób powstał nasz ranking legalnych bukmacherów, gdzie podium zostało obsadzone w następujący sposób:

  1. miejsce: STS (ocena 10/10)
  2. miejsce: BETFAN (ocena 9.6/10)
  3. miejsce: Fortuna (ocena 9.2/10)

Oczywiście nowi gracze przy wyborze bukmachera nie zawsze kierują się rankingami, a swoimi predyspozycjami. Przykład? Jedni typerzy decydują się na grę u bukmachera z najlepszymi kursami, z kolei drudzy rejestrują konto u “buka” z najlepszym kodem promocyjnym na bonusy powitalne. Znamy także inne przypadki, gdzie nowi użytkownicy zakładają konto u bukmachera przez wzgląd na liczne transmisje live lub szybką aplikację mobile.

Na szczęście grono legalnych bukmacherów jest tak szerokie, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A co ważniejsze – możemy mieć konto u każdego bukmachera (nie musimy ograniczać się do jednej firmy).

Przygotowaliśmy pokrótce recenzje każdego bukmachera sklasyfikowanego w naszym rankingu. Sprawdź – jakie atuty posiadają legalne “buki”.

#1 STS

STS to bukmacherski gigant na skalę polską. Firma Star-Typ Sport posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży. STS z powodzeniem wprowadza nowe rozwiązania w zakładach takie jak mobilna aplikacja, funkcja cash-out, Betgames czy transmisje live. Według wielu szacunków, około 50% rynku legalnych bukmacherów należy do STS. Co to oznacza? To że co drugi typer wybiera STS. Ta statystyka jasno pokazuje, kto rządzi na polskim rynku bukmacherów internetowych.

STS jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej, a twarzą marki został Peter Schmeichel, były bramkarz m.in. Manchesteru United.

Malkontenci narzekają na nieco niższe kursy w STS niż u konkurencyjnych bukmacherów, ale rekompensuje to naprawdę szeroka oferta na sporty i liczne promocje.

Przy współpracy z bukmacherem oferujemy specjalny kod promocyjny na bonusy o łącznej wartości 1279 PLN lub 1479 (w weekend).

Ocena użytkowników: 10/10

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem zgarniasz znacznie więcej

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

#2 Betfan

To jeden z najnowszych bukmacherów na rynku. Betfan zadebiutował w 2019 roku, ale od razu od mocnego uderzenia! Rozpoczął współpracę z Mariuszem Pudzianowskim, a w opinii graczy zyskał sporo dobrych ocen m.in. oferując ciekawe zakłady na rozrywkę. Czym jeszcze Betfan się wyróżnił? Jednym z najwyższych bonusów na start w Polsce – 3100 PLN z naszym kodem promocyjnym. Jak na młody staż Betfan oferuje wiele, bo poza zakładami sportowymi i live posiada także sporty wirtualne. A dodatkowo pozwala na okazjonalną grę bez podatku w promocji Happy Hours.

Ocena użytkowników: 9.6/10

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

#3 Fortuna

W wielu opiniach ekspertów Fortuna jest największym konkurentem dla bukmachera STS. Szacuje się, że Fortuna posiada udziały w rynku na poziomie 30%. To bukmacher z największą siecią punktów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce (około 600 placówek).

Fortuna charakteryzuje się dobrymi kursami, szeroką ofertą, narzędziami (early cash-out) i transmisjami live. Bukmacher ten jest sponsorem m.in. polskich skoczków narciarskich. Co jeszcze atutem Fortuny? Atrakcyjny bonus powitalny składający się z aż trzech promocji: bonusu bez depozytu, zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu – wszystko to przy użyciu kodu promocyjnego od Zagranie.

Ocena użytkowników: 9.2/10

#4

Betclic

Betclic to znany bukmacher w Polsce, który na jakiś czas zniknął z naszego kraju, by powrócić z licencją od Ministra Finansów. Jak pamiętają starsi typerzy Betclic słynął z solidnego bonusu cashback i nie inaczej jest teraz! Dla nowych graczy Betclic oferuje najwyższy na rynku zakład bez ryzyka, który z naszym kodem promocyjnym może wynieść 550 PLN!

Betclic z powodzeniem działa na zagranicznych rynkach np. we Francji i we Włoszech – podobnie dzieje się w Polsce. Za co gracze chwalą tego bukmachera? Wysokie kursy, szybka  strona internetowa oraz funkcje jak cash-out i transmisje “na żywo”.

Betclic jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w siatkówce.

Ocena użytkowników: 9.0/10

#5 forBET

forBET działa w Polsce od 2016 roku. Bukmacher ten powoli ugruntowuje sobie pozycje na rynku. Nasz kod promocyjny umożliwia odebranie trzech bonusów forBET: darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytów – łączna wartość to 2150 PLN.

Bukmacher forBET kojarzy nam się z wielu promocji dla stałych graczy m.in. bonus urodzinowy. To także solidna marka, jeśli chodzi o technologię – posiada dedykowaną aplikację, sporty wirtualne, funkcję cash-out i transmisje live. Kursy kształtują się na zadowalającym poziomie.

Ocena użytkowników: 8.8/10

#6 Totolotek

Totolotek w ostatnim czasie przechodził rebranding w związku ze zmianą właściciela. Bukmacher zmienił m.in. logo i szatę strony internetowej. Czym wyróżnia się Totolotek? Wysokimi kursami, bonusem w aplikacji mobilnej i okolicznościowymi promocjami. Niestety, czasami gracze narzekają na braki w ofercie zakładów przedmeczowych i live. Minusem też jest brak transmisji wideo.

Nasz kod promocyjny w Totolotku zapewni ci dostęp do oferty powitalnej wynoszącej 574 PLN!

Ocena użytkowników: 8.6/10

#7 PZBUK

PZBUK to bukmacher z ofertą na zakłady sportowe, e-sport i sporty wirtualne. Co wyjątkowego na stronie pzbuk.pl, to możliwość oglądania wszystkich meczów NBA “na żywo”. Dodatkowo PZBUK oferuje cash-out i Sklep Gracza, gdzie punkty zdobyte aktywność w zakładach można wymienić na bonusy. Co ciekawe, aktualnie PZBUK oferuje grę w sportach wirtualnych bez podatku!

Korzystając z kodu bonusowego od Zagranie możesz odebrać w PZBUK bonusy: 200 PLN cashback i 100 PLN w Sklepie Gracza.

Ocena użytkowników: 8.5/10

#8 eWinner

eWinner wystartował w 2019 roku i do promocji swoich usług zatrudnił Marcina Gortata, co z miejsca dało dużą rozpoznawalność bukmachera. Ale eWinner bazuje nie tylko na swoim ambasadorze, bo od początku prężnie rozwija swoją działalność. Typerzy doceniają szeroką ofertę eWinner, a przede wszystkim opcję “Custom bet“, gdzie gracze sami mogą proponować własne zakłady bukmacherskie. Czego brakuje? Na pewno promocji dla stałych klientów i transmisji “na żywo”

Kod promocyjny Zagranie w eWinner umożliwia dostęp do bonusów o łącznej kwocie 1225 PLN.

Ocena użytkowników: 7.2/10

#9 LVBET

LVBET jest na polskim rynku od 2016 roku. W tym czasie bukmacher zdążył nieco zmodyfikować swoje logo i stronę internetową. Wprowadził także mobilną aplikację i poszerzył ofertę o sporty wirtualne (najwięcej dyscyplin do obstawiania). LVBET oferuje dedykowaną stronę dla fanów e-sportu oferując poza zakładami również livestreaming. Na czym jeszcze bazuje LVBET? To bukmacher, który przyznaje wiele promocji i bonusów zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Nasz kod promocyjny w LVBET otwiera drogę do zdobycia freebetu o wartości 20 PLN i bonusów od depozytu w kwocie 1500 PLN.

Ocena użytkowników: 7/10

#10 Superbet

Superbet online w Polsce działa od niedawna (wcześniej od 2017 roku w punktach stacjonarnych). Twarzą bukmachera rodem z Rumunii został Jerzy Dudek. Superbet w swojej ofercie ma zakłady sportowe, live oraz sporty wirtualne. W bonusie powitalnym można zdobyć maksymalnie 600 PLN od trzech kolejnych wpłat na konto.

Wraz z upływem czasu liczymy, że Superbet rozwinie skrzydła i zgodnie z zapowiedziami stanie się czołowym bukmacherem w Polsce.

Ocena użytkowników: 6.9/10

Zaloguj się aby dodawać komentarze