Zakłady na piłkę nożną, to na polskim rynku kwintesencja bukmacherki. W naszym kraju to sport numer jeden, jaki jest obstawiany w zakładach online. Każdy operator robi wszystko, by jak najbardziej urozmaicić ofertę typów piłkarskich. Ta stoi na bardzo wysokim poziomie, bo bukmacherzy na piłkę nożną wystawiają setki kursów, a także umożliwiają obstawianie wielu lig i rozgrywek. Który z bukmacherów ma najlepszą ofertę? Sprawdź zakłady piłkarskie!

Najlepszy bukmacher piłka nożna

Bukmacherzy traktują piłkę nożną w myśl zasady: piłka nożna, spać nie można. Zakłady na ten sport dotyczą dziesiątek lig piłkarskich z całego świata. Co ważne, obstawiać można nie tylko rozgrywki znane z pierwszych stron portali. W ofertach bukmacherów prezentowane są niższe ligi z wielu zakątków świata. Przykład? W Anglii postawisz kupon na League Two (4. liga), a we Włoszech na Serie B i C.

Najlepsi bukmacherzy w piłce nożnej widzą główny element swojej oferty. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej bonusów i konkursów dotyczy właśnie rozgrywek piłkarskich. Wiele szacunków mówi, że piłka nożna generuje w zakładach około 70% wszystkich kuponów. To pokazuje, jak często typerzy obstawiają Premier League, Ligę Mistrzów i Ekstraklasę czy Bundesligę. Najlepsi bukmacherzy wystawiają kursy na te rozgrywki, ale też spotkania reprezentacji i turnieje w pozostałych częściach świata.

Jaki jest najlepszy bukmacher do piłki nożnej?

Polski rynek zakładów sportowych jest coraz bardziej zróżnicowany. Wraz z przyrostem bukmacherów pojawiają się firmy, które lepiej wypadają w ofercie na piłkę nożną, tenis ziemny, hokej na lodzie czy siatkówkę. Co prawda, piłka nożna u wszystkich operatorów traktowana jest z wielką uwagą, ale pojawiają się dysproporcje pomiędzy różnymi ofertami. Na czym one polegają? M.in. na wysokości kursów, ilości dostępnych typów i możliwości w obstawianiu konkretnych rozgrywek.

W typach na piłkę nożną często można zauważyć, że autorzy analiz polecają kupony w STS, Fortunie, BETFAN, Superbet i TOTALbet. Czy to przypadek? Absolutnie nie! To firmy, które od dłuższego czasu wyróżniają się na tle konkurencji. To związane jest z zakładami na piłkę nożną, ponieważ umożliwiają one typowanie po wysokich kursach, a także z ciekawymi bonusami dla nowych, jak i stałych klientów.


W serwisie Zagranie wysoko cenionymi bukmacherami są właśnie STS, BETFAN i Fortuna. To operatorzy, którzy otwierają ranking bukmacherów na 2022 rok. Opinie ekspertów, jak i użytkowników odgrywają kluczową rolę w ocenie najlepszych bukmacherów w Polsce.


Bukmacherzy na piłkę nożną – ranking na 2022 rok

W obstawianiu piłki nożnej u bukmachera gracze zwracają uwagę na ilość rynków, dostępność zakładów na żywo i dodatkowe oferty. Jasne jest, że podstawowe zakłady na piłkę nożną takie jak wynik, under/over, BTTS czy handicap pojawiają się we wszystkich ofertach. Bardziej zaangażowani typerzy piłkarscy oczekują od buka czegoś więcej. Co to może być? Chodzi o szerszą dostępność zakładów na strzelców, żółte/czerwone kartki czy handicapy: azjatyckie/europejskie. Tego rodzaju niuanse wpływają na to, czy bukmacher jest polecany do obstawiania futbolu, czy jednak proponuje się inne firmy na rynku.

Najlepsi bukmacherzy na piłkę nożną
STS
Zakład bez ryzyka do 234 PLN!
Czytaj recenzję Recenzja SPRAWDŹ!
Betfan
Bez ryzyka do 600 PLN!
Czytaj recenzję Recenzja SPRAWDŹ!
Fortuna
Darmowe 20 PLN po rejestracji!
Czytaj recenzję Recenzja SPRAWDŹ!
Superbet
Freebet 34 PLN na start!
Czytaj recenzję Recenzja SPRAWDŹ!
Totalbet
Bonus od depozytu do 5000 PLN!
Czytaj recenzję Recenzja SPRAWDŹ!

Jeśli wybierasz bukmachera do piłki nożnej, to powinieneś zapoznać się z naszą listą proponowanych operatorów. Nasze TOP 5 zakładów bukmacherskich powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Gdzie najlepiej obstawiać kupony na piłkę nożną? Jak mawiał klasyk: nie przedłużajmy – zaczynajmy!

Bukmacherzy na piłkę nożną – TOP 5

TOP 5 bukmacherów na zakłady piłkarskie jest ściśle skorelowane z opiniami użytkowników na zagranie.com. Przypominamy, że u każdego z nich możesz użyć kod promocyjny: ZAGRANIE. To wejście, które zapewnia odbiór najwyższych bonusów powitalnych. Najczęściej jest tak, że każdą z tych kwot można wykorzystać na typowanie piłki nożnej w trybie przedmeczowym i na żywo.

Najlepszy bukmacher piłka nożna – STS

To że STS dysponuje jedną z najszerszych ofert bukmacherskich na rynku jest wiadome od dawna. A to dotyczy również piłki nożnej. Wystarczy spojrzeć na ilość dostępnych krajów, w których obstawisz różne ligi piłkarskie. Nie będziemy w tym miejscu wymieniać tych oczywistych, czyli Hiszpanii, Polski, Anglii, Niemiec czy Francji. Twoją uwagę skierujemy na takie państwa jak:

 • Oman,
 • Bangladesz,
 • Kenia,
 • Peru,
 • Uganda.

Wszystko to pokazuje, jak wiele meczów każdego dnia znajdziesz w zakładach STS. To bukmacher, który dosłownie spogląda na każdy zakątek świata, jeśli chodzi o profesjonalne rozgrywki piłkarskie. Jako typer masz wiele możliwości, bo nie musisz typować tylko europejskich rozgrywek.

sts piłka nożna

W STS-ie topowe mecze obstawisz na ponad stu rynkach. Warto wyróżnić tego bukmachera ze względu na wiele zakładów długoterminowych, które są powiązane z piłką nożną. W tym przypadku mamy na myśli końcowe rozstrzygnięcia w ligach, a także indywidualne osiągnięcia piłkarzy m.in. koronę króla strzelców.

BETFAN – oferta bukmachera na piłkę nożną

Na jednym z forum spotkaliśmy się z opinią, że BETFAN posiada wszystkie zakłady, które użytkownik w danej chwili chce postawić. Jest w tym sporo prawdy, bo w piłce nożnej, to się naprawdę sprawdza! W mainstreamowych ligach, a więc Premier League, Champions League czy La Liga można wskazać wiele dodatkowych rozstrzygnięć takich jak:

 • ilość oddanych strzałów przez zawodnika,
 • liczbę asyst,
 • liczbę strzelonych goli,
 • żółte/czerwone kartki – ilość.
betfan piłka nożna

Typerzy piłki nożnej, którzy szukają niestandardowych rynków, będą wyjątkowo usatysfakcjonowani ofertą BETFAN. Tak skrupulatne rynki dają szerokie pole do analizy meczowej. Wówczas użytkownik nie musi koncentrować się tylko na wyniku, ale też nad przebiegiem meczu.

Fortuna – zakłady na piłkę nożną

W Fortunie zakłady piłkarskie są porównywalne do tych, jaki znajdziesz w STS. To bukmacher, który jest niemalże cieniem STS-u w wielu aspektach. Jeśli chodzi o piłkę nożną, to Fortuna również wystawia kursy na wiele lig z całego świata. W jej portfolio również znajdziesz zakłady na egzotyczne ligi, a nie tylko te, które generują największe zainteresowanie wśród kibiców.

fortuna piłka nożna

Co wyróżnia ofertę Fortuny? To bukmacher z licznymi rynkami na handicapy piłkarskie. Dodatkowo zakłady live Fortuny na piłkę nożną mogą budzić wielki respekt. Tym bardziej, że Fortuna wiele z tych spotkań transmituje w playerze video. Piłkarski livebetting? W takim razie Fortuna powinna być naturalnym wyborem.

Bukmacher na piłkę nożną – Superbet

Superbet jest reklamowany przez Jerzego Dudka, byłego bramkarza. To niejako wymusza na tym bukmacherze, żeby oferta piłkarska była tip top. Czy rzeczywiście tak jest? Superbet staje na wysokości zadania. Po czym tak sądzimy? Ilością rynków przedmeczowych bukmacher ten nie ustępuje swojej konkurencji. W Superbet jest wiele zakładów łączonych dotyczących piłki nożnej. Co więcej, firma ta dba o główne rozgrywki, ale też o niszowe zmagania w egzotycznych piłkarsko krajach takich jak Luksemburg, Kuwejt czy Kostaryka.

superbet piłka nożna

Zakłady piłkarskie w TOTALbet

Piłkarskie zakłady w TOTALbet bardzo często można typować po najwyższych kursach na rynku. To duża zaleta oferty tego bukmachera, bo lepsze kursy oznaczają wyższe wygrane. TOTALbet cechuje to, że na piłkę nożną oferuje wiele dedykowanych promocji. To jeden z nielicznych bukmacherów, którzy pozwala na obstawianie bez podatku. Zakłady u tego bukmachera znane są też z licznych rozszerzeń w trybie pre-match. W najpopularniejszych rozgrywkach (np. Liga Mistrzów) można liczyć przy każdym meczu na około 300 typów do zagrania. Dotyczą one wyniku, bramek, kartek, strzelców, podwójnej szansy, handicapów itd.

Jak wybrać najlepszego bukmachera na piłkę nożną?

Tak naprawdę wybór bukmachera z prezentowanej przez nas listy TOP 5 zawsze będzie trafioną decyzją. To czołowi operatorzy w naszym kraju, dlatego ich oferta na piłkę nożną powinna zadowolić nawet tych najbardziej wymagających graczy. Można zrobić kilka rozgraniczeń według których powinieneś się kierować:

 • Jeśli chcesz obstawiać po najwyższy kursach – wybierz TOTALbet lub Fortunę.
 • Jeśli oczekujesz od bukmachera nie tylko szerokiej oferty, ale też licznych transmisji – wybierz STS, Fortunę i Superbet.

Najlepsze zakłady piłkarskie w Polsce

Typerskie gusta w zakładach na piłkę nożną są skoncentrowane przede wszystkim wokół zakładów na wynik (1X2), podwójnej szansy, liczby goli (under/over), typów BTTS/DNB i handicapów. Tak to wynika ze statystyk bukmacherskich, które określają popularność poszczególnych rynków. W tym kontekście mamy dobrą wiadomość: każdy legalny bukmacher oferuje taki zestaw typów piłkarskich. A więc jeśli obstawiasz klasyczne rynki, to możesz wybrać dowolnego operatora z naszej listy bukmacherów.

Najlepszy bukmacher piłka nożna – podsumowanie

Co oznacza najlepszy bukmacher w kontekście piłki nożnej? To taka firma, która umożliwia najwięcej ligi/rozgrywek do obstawiania, a także wystawia bogatą ofertę kursową. Wszystko to ma sprawić, by typer dostał to, czego oczekuje. Im więcej zdarzeń, tym większa szansa na znalezienie valuebetu, co na pewno interesuje profesjonalnych graczy. Dlatego w pierwszej kolejności rekomendujemy takich bukmacherów:

 • STS
 • Fortuna
 • TOTALbet
 • Superbet
 • BETFAN

FAQ

Którzy bukmacherzy mają najlepsze zakłady piłkarskie?

Na polskim rynku w zakładach na piłkę nożną najlepiej wypadają STS, BETFAN, Fortuna, TOTALbet i Superbet.

Co znajdziesz w zakładach na piłkę nożną?

Piłka nożna w zakładach bukmacherskich to typowanie wyników, liczby goli, strzelców, zakładów łączonych i zdarzeń długoterminowych.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze