Najlepsze typy i kursy na starcie Belgii z Francją!

Podgrzewamy atmosferę przed dzisiejszym meczem i przeglądamy strony bukmacherów w celu znalezienia najciekawszych kursów na to starcie. Porównamy ofertę, zaproponujemy interesujące typy oraz wybierzemy najlepszą opcję. Zapraszam!

Awans Belgii

Pierwszym typem, na który zwracamy uwagę jest awans do finału drużyny Roberto Martineza. Złote pokolenie belgijskiej piłki jest w najlepszym dla siebie czasie, aby dokonać czegoś wielkiego. Wszyscy gracze wyglądają coraz lepiej z meczu na mecz, a heroiczne zwycięstwo nad Canarinhos jeszcze bardziej zbudowało ich morale i wiarę w sukces. Na korzyść Czerwonych Diabłów przemawia też osoba hiszpańskiego trenera, który wydaje się mieć wyjątkowego „nosa” do wyborów personalnych, co udowodnił w meczu z Japonią.

KOD REJESTRACYJNY: 1500PLN

Obie drużyny strzelą dola – BTTS

Dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami pojedynku drużyn, które zdobywają dużo bramek na tym turnieju. Francja, pomijając ostatni mecz w grupie przeciwko Danii, zdobywa średnio 2,25 bramki na mecz. Belgia, to natomiast najskuteczniejszy zespół tego mundialu, bowiem w pięciu poprzednich meczach strzelili aż 14 goli. Starcie zapowiada się niezwykle interesująco i jeżeli tylko trenerzy obu drużyn pozwolą zawodnikom grać ofensywnie i z polotem to możemy być pewni, że zobaczymy kilka bramek.

Podwójna szansa – 0:0

Kolejny ciekawy typ na to spotkanie. Mecze w fazie pucharowej rozgrywa się zupełnie inaczej niż grupowe. Najważniejszym celem selekcjonerów w tych meczach jest zachowanie czystego konta. Szkoleniowcy często hamują ofensywne zapędy swoich ulubieńców, ponieważ strata bramki w takim pojedynku może dużo kosztować. Drużyny zatem nie powinny ryzykować i jest duża szansa na to, iż do wyłonienia zwycięzcy tego starcia niezbędna będzie dogrywka czy nawet karne.

W tabelce poniżej znajdziecie najciekawsze typy i kursy na spotkanie Francji z Belgią.