Najlepsza polska dziennikarka – Nikita: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Gala Fame MMA Friday Arena 1

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita typy i kursy – zapowiedź walki na Clout MMA 1. Podczas zbliżającej się gali Clout będziemy mogli obejrzeć kilka walk, a jedną z nich jest starcie wspomnianych wyżej kobiet, więc możemy spodziewać się tutaj dobrego show. Który z nich wygra w tym pojedynku?

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita typy i przewidywania

Już w sobotę czeka nas niesamowicie ciekawa walka w postaci starcia pojedynku najlepsza polska dziennikarka – Nikita. Druga walka tego wieczoru, która jednocześnie będzie puszczona w otwartym paśmie, to bardzo interesująca rywalizacja dwóch kobiet. Która z nich będzie górą w tej rywalizacji i jak stawiają tutaj bukmacherzy? Do naszych typów na najlepsza polska dziennikarka – Nikita przejdziemy niżej, a teraz czas na najciekawsze kursy na tę rywalizację. Widać z góry, która z zawodniczek ma o wiele większe szanse na zwycięstwo. Nie zapomnij sprawdzić także propozycji innych zakładów na Clout MMA 1!

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kursy bukmacherskie

1/2

Typy na Najlepsza polska dziennikarka - Nikita

Fortuna
1.27
Laskowska
Zagraj!
Fortuna
3.09
Nikita
Zagraj!

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kto wygra walkę?

Zanim jeszcze przejdziemy do naszych typów na walkę najlepsza polska dziennikarka – Nikita, to warto opowiedzieć więcej o dotychczasowych poczynaniach obu zawodniczek, gdyż te nie były najlepsze. Zarówno jedna jak i druga jeszcze niespecjalnie pokazały się w oktagonie i raczej nie mają wiele do zaoferowania pod każdym względem.

Nie zmienia to jednak faktu, że starcie tych zawodniczek zapowiada się na bardzo ciekawe! Najlepsza polska dziennikarka z kolei nie miała jeszcze okazji poważnie się sprawdzić, więc kursy na nią nie mogą dziwić, ale na dotychczasowych konferencjach wypadła o wiele gorzej niż jej rywalka. Trzeba również wziąć pod uwagę, że będzie to występ dwóch amatorek, ale warunki fizyczne przemawiają za pierwszą z nich, dlatego stawiamy tutaj na jej zwycięstwo!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typy na Najlepsza polska dziennikarka – Nikita

Jeżeli chodzi o pojedynek kobiet na Clout MMA 1, to nasze typy na najlepsza polska dziennikarka – Nikita, będą skierowane w stronę pierwszej z nich, gdyż ta dotychczas po prostu wypadła o wiele lepiej. Ciekawy typ to zwycięstwo Moniki Laskowskiej przed czasem. Kurs nie jest może zbyt wysoki, ale może stanowić świetny dodatek do większej taśmy. Nikita nie ma tutaj praktycznie żadnego argumentu, który przemawiałby za nią.

Kolejna rzecz, którą warto podkreślić, to psychika. Śmiało można rzec, że jest to kluczowy czynnik w walkach amatorów w oktagonie. Nikita ma za sobą burzliwy okres, a do tego nie jest aż tak stabilna, co zresztą widzieliśmy na konferencjach i w dotychczasowych wystąpieniach każdej z zawodniczek w programach Clout MMA. Zwycięstwo najlepszej polskiej dziennikarki z Nikitą przed czasem z mnożnikiem na poziomie 1.50 wygląda bardzo atrakcyjnie!

 

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze