W niedzielę propozycja z LOTTO Ekstraklasy będzie dotyczyła rywalizacji Miedzi Legnica z Lechem Poznań. Kolejorz przełamał się w dwóch ostatnich spotkaniach, natomiast beniaminek ciągle gra słabo. Kto wyjdzie zwycięsko z tego meczu?

Miedź Legnica vs Lech Poznań – zapowiedź meczu

Teoretycznie murowanym faworytem powinien być tutaj Lech Poznań, czyli drużyna regularnie aspirująca do walki o najwyższe cele. Jak wiadomo, słabo rozpoczęli rundę wiosenną, jednak w dwóch ostatnich meczach kończyli z trzema punktami na koncie. Sytuacja Kolejorza w tabeli się poprawiła, jednak ciągle jest daleka od idealnych. Lech wygrał pierwsze spotkanie z Miedzią, jednak wtedy mieli atut własnego boiska. Jeśli marzą jeszcze o mistrzostwie Polski, to muszą wygrać, a wyjazdowe spotkanie nie zapowiada się na łatwe.

Głównie ze względu na ostatnie wyniki Miedzi Legnica, ponieważ beniaminek przegrał trzy z czterech ostatnich meczów. Limit wpadek się wyczerpał. Dodatkowo ich sytuacja w tabeli mocno się skomplikowała. Przewaga nad przedostatnim zespołem to zaledwie jeden punkt, a oni są na pierwszej pozycji nad kreską. Czy na koniec sezonu pożegnamy dwóch beniaminków? Na ten moment wiele na to wskazuje, szczególnie jeśli Miedź nie zacznie lepiej grać.

Beniaminek z Legnicy ma problemy ze zdobywaniem bramek. W poprzednich sześciu meczach zaliczyli zaledwie dwa trafienia. Oba w wygranym starciu z Wisłą Płock. Lech Poznań w ostatnim czasie zagrał dwa razy na zero z tyłu, dlatego gospodarzy czeka bardzo ciężka przeprawa.

Kursy główne w tym spotkaniu kierują się w stronę Lecha Poznań, jednak polecam zapoznać się z ofertą bukmachera LVBET, ponieważ mamy całkiem ciekawą propozycję.

lvbet opinie

Faworytem tego spotkania jest Lech Poznań. Kurs na wygraną Kolejorza wynosi – 2.20. Dla porównania remis – 3.35, a zwycięstwo gospodarzy – 3.05.

Więcej informacji znajdziecie w naszej recenzji bukmachera LVBET.

Oferta LVBET i zakłady specjalne

Myślę, że przy takich propozycjach w kursach głównych zobaczymy wiele zakładów kierowanych w stronę Lecha Poznań. Przelicznik jest po prostu zbyt dobry, żeby nie spróbować, zwłaszcza patrząc na ostatnie występy Lecha. Kolejorz w dwóch poprzednich spotkaniach nie stracił bramki, natomiast Miedź ma na swoim koncie trzy z czterech meczów na wiosnę, w których nie trafili do siatki. W związku z tym ciekawym wyborem z sekcji zakładów specjalnych może być brak wyniku BTTS po kursie – 1.89.

  • BTTS (nie) – 1.89

Lech Poznań w dwóch ostatnich meczach pokazał syndromy wyrachowanego futbolu, dlatego można się spodziewać, że wrócą do wygrywania spotkań przy wyniku -3,5 gola. W końcu trenerem tego zespołu jest Adam Nawałka, który szuka balansu zarówno w OFENSYWIE, jak i DEFENSYWIE. Ciekawym, aczkolwiek ryzykownym zagraniem będzie typ na wygraną gości, a do tego -3,5 gola. Jeśli ktoś nie czuje się pewnie odnośnie wygranej Lecha, to LVBET ma w swojej ofercie możliwość zagrania takiego samego typu, jednak z podpórką.

  • 2/-3,5 gola – 2.75
  • X2/-3,5 gola – 1.74

Myślę, że rozsądną propozycją będzie również zwykły typ na -2,5 gola. Lech Poznań w dwóch poprzednich meczach nie przekroczył tej linii bramkowej. Pierwsze spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem 2:1 dla Kolejorza, jednak wtedy mieli innego trenera na ławce. Teraz spodziewam się kontroli gości i wymęczonego zwycięstwa, jednak jeśli ktoś nie chce typować na Lecha po wydarzeniach w Gliwicach, to -2,5 gola wygląda na rozsądny wybór.

  • -2,5 gola – 1.73

Bukmacher spodziewa się takiego zakończenia, co widać po oferowanym kursie.