W poniedziałek udajemy się na boiska LOTTO Ekstraklasy. Przed nami derby Dolnego Śląska, w których Śląsk Wrocław podejmie Zagłębie Lubin. Pierwsze starcie tych drużyn zakończyło się wygraną Miedziowych aż 4:0, dlatego dla gospodarzy będzie to idealna okazja do rewanżu. Wpisaliście podczas rejestracji w LVBET kod promocyjny od Zagranie i nie wiecie, jak go wykorzystać? Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, więc zapraszamy!

Śląsk Wrocław vs Zagłebie Lubin – mecz o panowanie w regionie

Wrocławianie z pewnością będą odpowiednio zmotywowani przed tym spotkaniem, ponieważ w pierwszej rywalizacji przegrali aż 4:0, a kibice będą oczekiwali reakcji. Rozpoczęli rundę od wygranej nad Zagłębiem Sosnowiec przed własną publicznością, jednak tydzień temu w poniedziałek uznali wyższość Wisły Kraków przy Reymonta. Aktualna sytuacja Śląska wskazuje, że będą zaangażowani w walkę o utrzymanie. Wrocławianie muszą szukać punktów w takich meczach, jednak nie ulega wątpliwości, że dzisiejszy rywal jest w znakomitej formie.

Zagłębie Lubin rozpoczęło rundę wiosenną od dwóch kolejnych zwycięstw. Głównym celem tego zespołu jest awans do Top 8. Przed zakończeniem przerwy zimowej można było złapać ciekawe kursy długoterminowe związane z awansem tej drużyny do górnej połówki tabeli. Aktualna forma pokazuje, że nie powinni mieć z tym problemów. Miedziowi rozpoczęli od wygranego meczu w Poznaniu, gdzie 1:2 było najniższym wymiarem kary. Następnie wygrali pierwsze derby Dolnego Śląska z Miedzią przed własną publicznością. Zagłębie Lubin w obecnej kampanii rozegrało trzy starcia derbowe, w których odnieśli dwie wygrane przed własną publicznością i jedną porażkę w delegacji.

Kod promocyjny od LVBET można tutaj wykorzystać w kursach głównych, które prezentują się następująco:

lvbet kod promocyjny

Faworytem tego meczu jest Śląsk Wrocław, co dla wielu osób może być zaskoczeniem. Czynnikiem decydującym prawdopodobnie było miejsce rozgrywania spotkania, jednak kurs 2.4 na gospodarzy do mnie nie przemawia. Zdecydowanie ciekawiej prezentuje się wygrana gości po kursie – 3.05, a remis – 3.35.

Zdarzenia dodatkowe w LVBET

Możliwości do wykorzystania kodu promocyjnego od LVBET nie zabraknie również w sekcji zdarzeń dodatkowych. Zagłębie na wiosnę imponuje grą w ofensywie. Grają wysokim pressingiem, przez co zmuszają rywali do defensywy. Ciekawą propozycją w tej rywalizacji będzie wynik +2,5 gola. Miedziowi w czterech kolejnych starciach LOTTO Ekstraklasy zanotowali taki rezultat, a bukmacher spodziewa się tutaj undera, co widać po kursach.

  • +2,5 gola – 1.96

Oferta LVBET słynie również z ciekawych zdarzeń specjalnych. W przypadku tej rywalizacji nie można narzekać na brak ciekawych typów, ponieważ mamy wiele możliwości. Kolejną opcją będzie obstawianie podpórki na gości z wynikiem +1,5 gola. Przy takim typie otrzymujemy przelicznik na poziomie 2.03. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną Zagłębia Lubin 4:0. Dodatkowo Miedziowi mają na swoim koncie dwa mecze, w których zdobyli łącznie pięć bramek.

  • X2/+1,5 gola – 2.03

Grając odważnie, można również zwrócić uwagę na wykorzystanie kodu promocyjnego od LVBET w sekcji zakładów dla drużyny gości. Bukmacher proponuje kurs – 2.65 za +1,5 gola strzelonego przez Zagłębie Lubin we Wrocławiu. Patrząc na ostatnie występy tej drużyny w meczu z Lechem czy Miedzią Legnicą wygląda to na ciekawą propozycję. Śląsk Wrocław na własnym boisku jest przedostatnią drużyną ligowej tabeli. Z 11 rozegranych rywalizacji wygrali zaledwie trzy i mają ujemny bilans bramkowy. Zagłębie Lubin to czołówka Ekstraklasy w grze na wyjazdach. W 11 meczach zdobyli 19 bramek.

  • +1,5 gola gości – 2.65