Znamy już pierwszego finalistę Copa America. W nocy Brazylia zmierzyła się z Argentyną, a teraz czas na drugą parę, czyli Chile vs Peru. Czy obrońcy tytułu po raz trzeci z rzędu zagrają w decydującym spotkaniu? Sprawdzamy, co przygotował PZBuk dla swoich klientów.

Kursy główne w PZBuk i analiza

Wszystko wskazywało na to, że reprezentacja Chile nie będzie równie mocna, co w poprzednich latach. Liderzy tego zespołu, czyli Arturo Vidal i Alexis Sanchez są w gorszej formie niż kilka lat temu. W szczególności ten drugi ma za sobą fatalny sezon, jednak jak się okazuje, w kadrze zmienia się nie do poznania.

Chile w ćwierćfinale wyeliminowało jednego z głównych kandydatów do końcowego triumfu. Wygrali z reprezentacją Kolumbii po rzutach karnych. W podobnym stylu zakończyli swoje spotkanie ich dzisiejsi rywale, którzy rozprawili się z Urugwajem. Jedyną jedenastkę zmarnował Luis Suarez.

W składzie obu drużyn znajdziemy kilku wyróżniających się graczy, jednak charakteryzuje je przede wszystkim granie kolektywem. Myślę, że na boisku nie zabraknie walki, a aktualne kursy główne w PZBuk prezentują się następująco:

Zdarzenia dodatkowe w PZBuk

Oferta legalnego bukmachera wyraźnie jest ukierunkowana na underowe zakończenie tej rywalizacji. W czterech meczach ćwierćfinałowych wpadły zaledwie dwie bramki. To tylko pokazuje, jakie nastawienie mają drużyny na tym etapie turnieju. Korzystając z zagrania na -2,5 gola otrzymujemy przelicznik na poziomie 1.52. W teorii niski kurs, jednak w praktyce do AKO można dorzucić.

-2,5 gola – 1.52

Dwa ostatnie mecze Chile zakończyły się wynikiem -1,5 gola. Oba zespoły w ćwierćfinale zakończyły spotkanie z wynikiem 0:0. Ogólnie można się również pokusić o obstawienie, że w tym spotkaniu wpadnie jedna lub dwie bramki. W takim przypadku PZBuk oferuje przelicznik na poziomie 1.86.

1-2 gole w meczu – 1.86

Typując bezbramkowy remis na bazie tego, co działo się w półfinałach bukmacher PZBuk proponuje kurs na poziomie 7.00! Propozycja oparta sporym ryzykiem, jednak gdzie jak gdzie, ale w Copa America takich wyników nie brakuje. Szczególnie, że w przypadku remisu mamy od razu rzuty karne. Drużyny boją się grać ofensywnie, a tutaj stawką jest awans do wielkiego finału. Za mniejszą stawkę i na singlu można spróbować!

Bezbramkowy remis – 7.00