Mundial: kto dzisiaj gra? Dzisiejsze mecze Mistrzostwa Świata (18.12.2022)

Francja po zwycięstwie nad Maroko

Mundial: Kto dzisiaj gra i z kim? Po wczorajszym zwycięstwie Chorwacji nad Maroko, do rozegrania zostało nam ostatnie, najważniejsze spotkanie trwających Mistrzostw Świata w Katarze. Mowa tu oczywiście o finałowym meczu, który wyłoni najlepszą drużynę narodową globu. W hitowym starciu zmierzą się 2 ekipy, z którymi przegrała reprezentacja Polski. W poniższym tekście powiemy więcej o rywalizacji Francji z Argentyną, a także przytoczymy najciekawsze bonusy i promocje bukmacherskie na finał mundialu. Zapraszam do sprawdzenia.

Mistrzostwa świata dzisiaj 18.12, gdzie oglądać mecze?

Jak już wspomniałem we wstępie, do rozegrania pozostało nam już tylko jedno, decydujące o zwycięzcy mundialu spotkanie. Po wczorajszym meczu wiemy już, że trzecią drużyną świata jest Chorwacja, zaś Maroko uplasowało się na sensacyjnym, czwartym miejscu. Potyczka Francji z Argentyną to wielkie zawody, które przez wielu zapowiadane były już przed rozpoczęciem turnieju. Faworyci do sięgnięcia po tytuł Mistrza Świata zmierzą się więc dzisiaj o godzinie 16:00 i z pewnością żaden fan piłki nożnej nie przegapi tego meczu!

Identycznie jak w przypadku wszystkich, pozostałych 63 meczów mundialu, tak i wielki finał pomiędzy Francją, a Argentyną zostanie pokazany w telewizji polskiej. Mecz ten obejrzycie zarówno w TVP 1, jak i TVP Sport, a transmisja ma się rozpocząć o godzinie 16:00!

Jeżeli w tym czasie nie będziecie mieli dostępu do telewizora, to operator oferuje również stream online. Będzie on dostępny na internetowej stronie TVP Sport i umożliwi Wam oglądanie wielkiego finału na urządzeniach mobilnych, czy komputerach! Z pewnością jest to ciekawa opcja dla wszystkich kibiców wyczekujących finału MŚ!

Promocje bukmacherskie mundial 18.12

Finał mundialu jest nieodłącznie związany z przeróżnymi promocjami bukmacherskimi! Każdy nowy gracz może skorzystać z wystrzelonych kursów, czy innych bonusów zaoferowanych przy okazji niedzielnego meczu Francji z Argentyną! Warto zwrócić uwagę chociażby na promocję bukmachera Superbet, u którego obstawić możecie tryumf jednej z drużyn po kursie 200.00! Jak skorzystać z tej opcji?

  1. Zakładasz konto w Superbet, klikając link https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisujesz kod ZAGRANIE
  3. Za 2 PLN obstawiasz kupon SOLO na zwycięstwo Argentyny lub Francji w meczu
  4. Jeżeli wygrasz, otrzymasz 400 PLN w bonusie!

superbet boost argentyna - francja

Mecze mundial 18.12 terminarz

Niemalże wszystkie kwestie Mistrzostw Świata 2022 zostały już wyjaśnione. Poza tą najbardziej istotną, a więc sprawą końcowego tryumfu i miana najlepszej reprezentacji globu. Ostatnie spotkanie mundialu zostało zaplanowane na niedzielę, 18. grudnia i rozpocznie się ono punktualnie o godzinie 16:00 polskiego czasu. Wydaje się, że taki termin jest znakomity dla wszystkich kibiców!

Francja – Argentyna (finał mundialu)

Skoro znamy już szczegóły transmisji i terminu finału, to powiedzmy kilka słów o samym spotkaniu. Francuzi w drodze do finału pokazywali się jako grająca efektownie i bardzo skutecznie reprezentacja. Niekwestionowaną gwiazdą zespołu jest Kylian Mbappe, który po raz kolejny udowadnia swoją wartość na największej z piłkarskich scen. Do kompletu w ofensywie mamy skutecznego Oliviera Giroud i Ousmane Dembele. To właśnie ci piłkarze przyczynili się do wyeliminowania Polski, Anglii i wygranej 2:0 z Maroko. Po drugiej stronie mamy Argentynę, której liderem jest nie kto inny jak Leo Messi. Zawodnik PSG prezentuje się znakomicie i ciągnie swój zespół do kolejnych wiktorii. W drodze do wielkiego finału Albiceleste pokonali Australię, uporali się z Holendrami, a przed kilkoma dniami nie dali szans Chorwacji, z którą wygrali 3:0! Jeżeli jesteście ciekawi naszej prognozy na omawiane starcie, to sprawdźcie typy na mundial od naszej redakcji!

Zagranie FB

Niedzielne mecze MŚ 2022: harmonogram, transmisje

Podsumujmy powyższy artykuł – ostatnim meczem mundialu będzie jego finał pomiędzy Francją, a Argentyną! Gdzie i kiedy zobaczyć to spotkanie na żywo?

16:00 Argentyna – Francja, transmisja: TVP 1, TVP Sport

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze