Gdzie oglądać multiligę 1 Ligi? Tę transmisję będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Szczegóły znajdziesz niżej!

fuksiarz, polsatbox

Multiliga 1 Liga, gdzie oglądać

W niedzielę sezon zakończy się nie tylko na najwyższym szczeblu rozgrywek, ale także w niższych ligach. W 1 lidze dzisiaj wszystkie spotkania rozegrane zostaną o godzinie 12:40. Warto podkreślić, że transmisja z nich będzie dostępna w Polsat Box Go, a multiligę znajdziesz także w formie relacji tekstowej. W niedzielę dojdzie m.in. do starcia Arki z Sandecją, czy GKS Katowice z ŁKS, więc jest kilka ciekawych spotkań, które można obejrzeć!

Multiliga 1 Liga, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecze multiligi 1 ligi w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Multiliga 1 Liga, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z multiligi 1 ligi, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

W Fuksiarzu z kodem promocyjnym możesz odebrać specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Multiliga 1 Liga, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jak już wiesz, gdzie oglądać multiligę 1 Ligi, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać multiligę 1 ligi?

Multiliga 1 ligi będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, a w internecie znajdziesz tekstowe relacje.

O której rozpocznie się multiliga?

Start meczów ostatniej kolejki 1 ligi zaplanowano na godzinę 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze