Gotowi na rozgrywki europejskich pucharów? Bukmacher Betclic ma dla Was stałą promocję, z której możecie skorzystać całe czas, ale akurat w najbliższych dniach jest kilka ciekawych opcji do obstawienia! W ramach Multi + operator może się pochwalić najwyższymi kursami oraz nawet o 50% wyższymi wygranymi w kuponach AKO.

Multi + w ofercie Betclic

Tak jak wspomnieliśmy na początku, promocja Multi+ pozwala graczom na powiększenie wygranych w zakładach wielokrotnych. Im więcej meczów obstawisz, tym większy wzrost wygranej otrzymasz. Dokładną tabelkę zaprezentujemy Wam poniżej:

betclic bonus

Maksymalnie można otrzymać do 50% podwyższenia wygranej na kuponie, jednak musi się na nim znaleźć przynajmniej 13 pozycji. Tasiemki gotowe? 😊

Co więcej, mając 5 pozycji na kuponie gracie z połową podatku, a przy 6 aż 14% do wygranej, czyli powrót do przeliczniku 1.00 na starcie kuponu!

Kupon z 7 zdarzeniami = 238,92 zł potencjalna wygrana w Betclic (39,53 zł=20% ekstra z promocji Multi+). Za ten sam kupon, obstawiony za tą samą stawkę (2 zł) w STS można wygrać 120.73 zł, czyli 118,19 zł mniej, a w Fortunie 182,71 zł, czyli 56,21 zł mniej niż w Betclic. Wraz ze wzrostem ilości zdarzeń na kuponie, zwiększa się również wielkość wygranej:

betclic

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji i weź udział w promocji!

Zakład bez ryzyka do 500 złotych!
Kod promocyjny: 500PLN

Comments are closed.