Mrs. Honey – Paulina Hornik: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

freak fighty

Mrs. Honey – Paulina Hornik typy i kursy – zapowiedź walki Clout MMA. Podczas zbliżającej się gali Clout będziemy mogli obejrzeć kilka walk, a jedną z nich jest starcie wspomnianych wyżej kobiet, więc możemy spodziewać się tutaj dobrego show. Który z nich wygra w tym pojedynku? Czy Mrs. Honey potwierdzi swoją dominację w kobiecych freak fightach? 

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Mrs. Honey – Paulina Hornik typy i przewidywania

Już w najbliższą sobotę czeka nas niesamowicie ciekawa walka w postaci starcia Mrs. Honey – Paulina Hornik na Clout MMA. Starcie tych kobiet na zbliżającej się gali Clout zapowiada się niezwykle ciekawe. Wielu fanów uważa, że będzie to bardzo interesująca rywalizacja dwóch zawodniczek, które mają sporo do udowodnienia. Która z nich będzie górą w tej rywalizacji i jak stawiają tutaj bukmacherzy? Do naszych typów na Mrs. Honey – Paulina Hornik przejdziemy niżej, a teraz sprawdź nasz kod promocyjny w Fortunie!

Mrs. Honey – Paulina Hornik kursy bukmacherskie

1/2

Typy na Mrs. Honey - Hornik

Fortuna
1.40
Mrs. Honey
Zagraj!
Fortuna
2.52
Hornik
Zagraj!

Mrs. Honey – Paulina Hornik kto wygra walkę?

Zanim jeszcze przejdziemy do naszych typów na walkę Mrs. Honey – Paulina Hornik, to warto opowiedzieć więcej o dotychczasowych poczynaniach obu zawodniczek, gdyż obie miały spore wahania formy. Obie zawodniczki mają już doświadczenie w oktagonie. Fizycznie Honey wygląda o wiele lepiej, dlatego przez wiele osób jest uważana za faworytkę w tym starciu. Niespecjalnie nas to dziwi, poniewąż Hornik dotychczas nie pokazała nic specjalnego.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typy na Mrs. Honey – Paulina Hornik

Nasze typy na Mrs. Honey – Paulina Hornik będą skierowane w stronę pierwszej z nich, gdyż ta dotychczas po prostu wypadła o wiele lepiej. Ciekawy typ to zwycięstwo H0ney przed czasem. Kurs to aż 2.50, a patrząc na dotychczasowe występy obu Pań w oktagonie, to może się okazać, że taki zakład wejdzie dość łatwo. Honey posiada lepsze warunki i skille, a Hornik jest mocno przeciętna, żeby wręcz nie powiedzieć, że słaba. Jest to jednak ryzykowna opcja, a u bukmacherów można znaleźć inne zakłady.

Kolejna rzecz, którą warto podkreślić, to psychika. Śmiało można rzec, że jest to kluczowy czynnik w walkach amatorów w oktagonie. Hornik pod tym kątem wypada o wiele gorzej niż Honey, co zresztą widzieliśmy na konferencjach i w dotychczasowych wystąpieniach każdej z zawodniczek w programach przed pierwszą galą Clout MMA. Myślę, że Mrs. Honey wygra to starcie bez większego problemu, a w Fortunie można znaleźć zakład na to, że zwycięży przed czasem i taki jest nasz typ na Mrs. Honey – Paulina Hornik. Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania pierwszej gali Clout MMA, to nie zapomnij odebrać bonusu powitalnego!

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze