Motor Lublin – Znicz Pruszków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.05.2024

Piłkarz Motoru podczas spotkania

Gdzie oglądać Motor Lublin – Znicz Pruszków? W piątek na poziomie Fortuna 1. Ligi odbędzie się konfrontacja dwóch beniaminków. Mowa tu oczywiście o rywalizacji Motoru Lublin ze Zniczem Pruszków, która zważywszy na formę obu ekip zapowiada się naprawdę nieźle! A gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć ją na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Motor Lublin – Znicz Pruszków na żywo w TV

Rywalizacja w Lublinie rozpocznie zmagania w ramach 32. kolejki Fortuna 1. Ligi. Chociaż wyraźnie lepszą sytuację w tabeli ma zespół Motoru, to aktualna forma przemawia raczej za drużyną z Pruszkowa, która niedawno zapewniła sobie utrzymanie na drugim poziomie rozgrywek. Samo starcie jawi się zatem jako wyrównane i ciekawe, a jego początek wyznaczony został na 10. maja 2024 roku i godzinę 18:00. Jeżeli chodzi o możliwość zobaczenia tego meczu na żywo w TV, to niestety takiej możliwości nie będzie. Bez obaw jednak, ponieważ w sieci znajdziemy legalne i bezpieczne streamy online, o których już za sekundkę!

Motor Lublin – Znicz Pruszków, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Powyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na rywalizację dwóch beniaminków Fortuna 1. Ligi. Teraz natomiast przechodzę do tematu streamów online, ponieważ w taki sposób będzie już można obejrzeć Motor – Znicz na żywo i legalnie. W chwili obecnej prawa transmisyjne do meczów zaplecza Ekstraklasy posiada telewizja Polsat i o ile nie wszystkie spotkania pokazywane są na żywo w TV, o tyle każdy z meczów znajdziemy w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Nieco gorszą informacją jest konieczność zapłacenia za taką usługę. Darmowe mecze piłkarskie w sieci znajdziemy w Superbet TV, jednak tego konkretnego starcia niestety tam nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Znicz Pruszków?

Zmierzając zatem do brzegu i podsumowując najważniejsze informacje, okazuje się, że mecz Motoru ze Zniczem obejrzymy tylko i wyłącznie w formie streamu online na platformie Polsat Box Go. Niestety w tym przypadku nie mamy co liczyć na transmisję w TV, czy darmowe alternatywy w Internecie. Warto natomiast zerknąć na aktualne transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie ciekawe potyczki piłkarskie za darmo i na żywo. Ja dziękuję za poświęcone 2 minutki i trzymam kciuki za jak najlepszy mecz w Lublinie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze