Motor Lublin – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.09.2023

Piłkarz Motoru kiwający zawodnika Łęcznej

Gdzie oglądać Motor Lublin – Stal Rzeszów? W niedzielę, nieco nietypowo, czekają nas aż 4 spotkania w ramach 7. kolejki Fortuna 1. Ligi. Swoje oczy warto skierować chociażby w kierunku Lublina, gdzie rewelacyjny beniaminek w osobie Motoru zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Gdzie będzie można zobaczyć to starcie na żywo i jakie opcje transmisji oferuje polski rynek? Zapraszam do zerknięcia!

Motor Lublin – Stal Rzeszów na żywo w TV

Wobec wyjazdu piłkarzy na zgrupowania reprezentacyjne, w poniedziałek nie zobaczymy już żadnego meczu Fortuna 1. Ligi, a 7. kolejkę zakończymy w niedzielny wieczór. Tego dnia chyba najciekawiej zapowiada się rywalizacja znakomitego na początku kampanii Motoru z pogrążonym w kryzysie zespołem Stali. Same zawody w Lublinie rozpoczną się zatem 3. września o godzinie 18:00 i zakończą 7. serię gier na zapleczu Ekstraklasy. Niestety jednak nie będziemy mieli możliwości śledzić ich na żywo na żadnym kanale w TV. Warto zaś rzucić okiem na aktualne kursy bukmacherskie:

Motor Lublin – Stal Rzeszów: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w telewizji, to gdzie będzie można obejrzeć mecz Motor Lublin – Stal Rzeszów? Oczywiście w Internecie, za sprawą legalnego streamu online. Takowy będzie z kolei dostępny na oficjalnej stronie stacji, która pokazuje spotkania Fortuna 1. Ligi. Pakiet Polsat Box Go, w ramach którego będzie można zobaczyć omawiany pojedynek niestety nie będzie darmowy, jednak jeśli zdecydujecie się na jego zakup, zyskacie dostęp do streamu z tego i innych pojedynków zaplecza Ekstraklasy. Ostatecznie wybór odnośnie tego, czy chcecie zapłacić, zależy tylko i wyłącznie od Was.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Stal Rzeszów?

Okazuje się więc, że dostęp do meczu Motor Lublin – Stal Rzeszów na żywo będzie wymagał płatności. Niestety brak jest darmowej transmisji, co jest dość częstym zjawiskiem przy okazji meczów Fortuna 1. Ligi. W niedzielę czeka nas jednak wiele interesujących meczów, a wszystkie znajdziecie w zestawieniu transmisji polskich bukmacherów. Życzę miłego oglądania i wielu emocji piłkarskich w najbliższą niedzielę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze