Motor Lublin – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.09.2023

Piłkarz Motoru kiwający przeciwnika

Gdzie oglądać Motor Lublin – Puszcza Niepołomice? Poprzednie edycje Pucharu Polski dostarczyły nam wielu niespodzianek z udziałem zdecydowanie niżej notowanych ekip. Jednym z ciekawszych spotkań tych rozgrywek będzie wtorkowa batalia Motoru Lublin z Puszczą Niepołomice! Czytając poniższy tekst, dowiecie się gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję i stream online z rywalizacji w Lublinie. Miłej lektury.

Motor Lublin – Puszcza Niepołomice na żywo w TV

Wtorkowa rywalizacja Motoru z Puszczą z pewnością zainteresuje wielu kibiców i nie ma się co dziwić! Beniaminek Fortuna 1. Ligi jest rewelacją początku kampanii i plasuje się w ligowej czołówce, natomiast Puszcza chwilę temu awansowała do Ekstraklasy w niesamowitych okolicznościach. Samo starcie w Lublinie zaplanowane zostało na 26. września 2023 roku, a godzina jego rozpoczęcia to 18:00. Niestety meczu nie obejrzymy w telewizji, jednak nim przedstawię alternatywę dla transmisji w TV, wrzucam kursy bukmacherskie na omawiane starcie:

Motor Lublin – Puszcza Niepołomice: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jakie są więc alternatywy dla transmisji w TV w przypadku spotkania Motoru z Puszczą? Prawa transmisyjne do meczów Pucharu Polski posiada telewizja Polsat. Ma ona oczywiście własny serwis internetowy, na którym pokazywane są mecze tych i innych rozgrywek! Starcie Motoru z Puszczą będzie zatem dostępne w serwisie Polsat Box Go, jednak zaznaczmy, że nie mówimy tu o darmowej transmisji, bo takiej najzwyczajniej w świecie na polskim rynku brakuje.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Puszcza Niepołomice?

Jeżeli zechcecie więc oglądać Motor Lublin – Puszcza Niepołomice w legalny, bezpieczny i sprawdzony sposób, będziecie zmuszeni skorzystać z usług Polsat Box Go. Niestety na żadnym innym portalu, ani w żadnej innej telewizji nie znajdziemy transmisji z opisywanego spotkania. Powinno być jednak ono ciekawe i zacięte, na co mocno liczymy! Na koniec zaproszę do zerknięcia na darmowe transmisje live u bukmacherów, gdzie odnajdziecie inne mecze piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji we wtorkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze