Montpellier – PSG: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.02.2023

Leandro Paredes, Joris Chotard

Gdzie oglądać mecz Montpellier – PSG? W środę odbędzie się wszystkie 10 meczów 21. kolejki Ligue 1, a jednym z nich będzie Montpellier – PSG. Jeśli masz ochotę prześledzić ten pojedynek, to w tym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV i stream online.

Ligowa potyczka pomiędzy Montpellier a PSG dostępna będzie do obejrzenia w STS TV. Bukmacher ten oferuje bowiem swoim graczom dostęp do meczów poprzez stream online w apce mobilnej. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc z nich korzystać?

  1. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon przynajmniej raz na 24h
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Miłego oglądania!
sts tv

Montpellier – PSG, transmisja na żywo w TV

Starcie Montpellier – PSG odbędzie się w środę 1 lutego 2023 o 21:00 na Stade de la Mosson. Nie będzie niespodzianką to, że jego zdecydowanymi faworytami będą Paryżanie, którzy są liderami Ligue 1 i potrzebują kompletu punktów, by spróbować powiększyć swoją przewagę. Czy im się to uda? Na naszym portalu znajdziesz nasze typy. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, to jego transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport 2 oraz Eleven Sports 2.

Montpellier – PSG: transmisja i stream online za darmo

Mecz, w którym zagrają ze sobą Montpellier oraz PSG możesz obejrzeć również w STS, który jest jednym z bukmacherów, który ma transmisje live. Dzięki tej możliwości możesz być zawsze na bieżąco z obstawianymi przez siebie meczami, co niewątpliwie jest jednym z warunków skutecznego typowania w przyszłości. Mecze w STS TV możesz śledzić za pomocą aplikacji mobilnej bukmachera.

Gdzie oglądać Montpellier – PSG?

Montpellier – PSG obejrzysz w STS TV. Oferta streamów w STS jest niebywale szeroka, ponieważ obejmuje wiele lig oraz pucharowych rozgrywek w Europie, a także transmisje z innych dyscyplin sportowych. Jeżeli chciałbyś mieć w czym wybierać i móc oglądać mecze na ekranie telefonu lub tabletu, nie wahaj się i korzystaj z STS TV. Sprawdź też, jaki bonus do STS możesz otrzymać z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE!

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze