Molde – Legia: 300 zł za gola Legii Warszawa

Pilkarze Legii

Już w najbliższy czwartek, 15 lutego dojdzie do starcia Molde – Legia Warszawa w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Przy okazji tego pojedynku bukmacher Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 300 PLN freebetu. Jak zawalczyć o tak duży darmowy zakład? Sprawdź to w poniższym tekście.

300 PLN za gola Legii z Molde Superbet

300 PLN freebetu za trafiony typ na bramkę Legii Warszawa w meczu z Molde od Superbet

Czwartkowe starcie 1/16 finału Ligi Konferencji, w którym Legia zagra na wyjeździe z norweskim Molde będzie pojedynkiem jedynego zespołu, który reprezentuje Polskę w europejskich pucharach w rundzie wiosennej. Po odpadnięciu Rakowa z Ligi Europy honoru Ekstraklasy w Europie bronić będzie Legia, która z pewnością postara się dorównać Lechowi, który przed rokiem zatrzymał się dopiero na ćwierćfinale. Pierwszą przeszkodą będzie ekipa Molde, z którą Legioniści mieli okazję grać w eliminacjach Ligi Mistrzów w 2013 roku i wówczas okazali się lepsi. Czy tym razem będzie podobnie? Jeśli masz przeczucie, że Legia zdoła zdobyć minimum jednego gola w nadchodzącym meczu, a nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i powalczyć aż o 300 PLN freebetu. Jak to zrobić? Oto szczegóły akcji:

 1. Załóż konto z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
 4. Zagraj kupon SOLO zawierający typ na bramkę Legii z Molde, a więc jeden z dwóch zakładów
  • Legia strzeli gola: TAK
  • Legia powyżej 0,5 gola
 5. Stawka kuponu = minimum 2 PLN
 6. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz 300 PLN w ramach freebetu

Sprawdź regulamin promocji, by poznać jej szczegółowe warunki.

Opisana wyżej oferta jest bardzo atrakcyjna, ponieważ zarówno Legia, jak i Molde grają piłkę bardzo ofensywną, więc szanse na to, że Legionistom uda się przełamać defensywę rywala i zdobyć minimum jednego gola są wysokie. Kurs na takie zdarzenie w zwykłej ofercie Superbet wynosi 1,35, a dzięki tej promocji możesz zagrać go z kursem 150,00! Nie czekaj więc, załóż konto z naszym kodem i walcz o 300 PLN freebetu, trzymając kciuki za Legię w Lidze Konferencji!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze