Molde – Galatasaray: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.08.2023

Piłkarz Galatasaray przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Molde – Galatasaray? Spotkania eliminacji Ligi Mistrzów, w których to mierzą się zespoły z dwóch przeciwnych końców Europy często są niezwykle interesujące i kończą się w nieoczywisty sposób! Przykładem takiej batalii będzie starcie Molde – Galatasaray, które odbędzie się w najbliższą środę. Jeśli więc macie ochotę zobaczyć tę batalię na żywo, to w poniższym tekście poinformuję jakie są sposoby na znalezienie transmisji w TV i streamów online. Zapraszam do sprawdzenia.

Molde – Galatasaray na żywo w TV

Spotkanie Molde – Galatasaray to tylko jedno z trzech, zaplanowanych na środowy wieczór starć eliminacji Ligi Mistrzów. Mecz ten warto będzie obejrzeć, gdyż Turcy w swoich szeregach mają wielkie gwiazdy piłki na czele z Mauro Icardim, Wilfriedem Zahą, czy Hakimem Ziyechem. Molde na swoim terenie jest dość mocne i na pewno postawi trudne warunki, a sam mecz będzie wyrównany i ciekawy. Transmisja w TV będzie co prawda dostępna, jednak odbędzie się na kanale Polsat Sport Premium 2, a więc nie będzie darmowa. Warto jednak odnotować jej dostępność w polskiej telewizji.

Molde – Galatarasay gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV to oczywiście tylko jedno ze źródeł, dzięki którym będzie można obejrzeć spotkanie eliminacji LM między Molde, a Galatasaray. Innym sposobem na zobaczenie tego spotkania na żywo będzie stream online, który dostępny będzie w Canal+. Operator ten prócz meczów eliminacji do Champions League pokazuje także mecze Ekstraklasy i innych ciekawych lig. Wszystko to oczywiście jest opakowane jakością obrazu w HD i polskim komentarzem. Jeśli chcecie więc obejrzeć starcie Molde – Galatasaray z legalnego źródła, to zachęcam do skorzystania z oferty Canal+ w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Molde – Galatasaray i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Molde – Galatasaray?

Jak widzicie spotkanie Molde – Galatasaray będzie dostępne do oglądania z kilku źródeł. Osobiście polecam stream online z oferty Canal+, gdyż opcja ta wydaje się najbardziej korzystna, a teraz skorzystać możecie z pakietu promocyjnego. Samo starcie w Molde rozpocznie się 23. sierpnia 2023 roku o godzinie 21:00. Ponadto polecam sprawdzić również inne transmisje online u polskich bukmacherów. Powodzenia i wielu emocji podczas oglądania tej potyczki!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze