Molde – Bayer Leverkusen: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.10.2023

Piłkarz Bayeru podczas spotkania

Gdzie oglądać Molde – Bayer Leverkusen? W czwartkowy wieczór czeka nas kilka bardzo interesujących spotkań w Lidze Europy! Jednym z takich meczów będzie potyczka niespodziewanego lidera Bundesligi, a więc Bayeru Leverkusen, który wybierze się do Norwegii na starcie z Molde! A gdzie i w jaki sposób to spotkanie będzie można zobaczyć na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Molde – Bayer Leverkusen, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Molde – Bayer Leverkusen zapowiada się bardzo ciekawie i wiele wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia ze znakomitym spotkaniem! Aptekarze są przecież niespodziewanym liderem Bundesligi i grają naprawdę ciekawą, ofensywną piłkę, tak więc warto zarezerwować czas na batalię Bayeru z Molde! Samo spotkanie rozpocznie się 5. października 2023 roku o godzinie 21:00 naszego czasu, jednak niestety polscy kibice nie znajdą transmisji w TV na żadnej stacji telewizyjnej.

Molde – Bayer Leverkusen: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do szczegółów transmisji i serwisu, na jakim będzie dostępny ten mecz, nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w telewizji, jednak dostępny będzie stream online, a więc de facto transmisja internetowa. Prawa do pokazywania rozgrywek Ligi Europy w sezonie 2023/24 posiada platforma streamingowa Viaplay i to na jej antenach w sieci będziemy mogli obejrzeć starcie Molde – Bayer Leverkusen. Niestety dostęp do streamu nie będzie darmowy, bo konieczne będzie dokonanie płatności za dany pakiet z transmisjami.

Gdzie oglądać Molde – Bayer Leverkusen?

Wychodzi zatem na to, że rywalizację w Norwegii obejrzymy tylko z jednego, niestety dla większości kibiców, płatnego źródła. Prawa transmisyjne do Ligi Europy w Polsce posiada serwis streamingowy Viaplay i to właśnie na jego stronie zobaczymy spotkanie Molde – Bayer Leverkusen na żywo. Na sam koniec tego krótkiego artykułu, zachęcę do sprawdzenia transmisji live u bukmacherów, gdyż również tam znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze