Liga Mistrzów to dla bukmacherów idealny czas na przygotowanie ciekawych promocji. Zdaje sobie z tego sprawę STS, który przygotował kolejny interesujący bonus! Tym razem Twoje zadanie ogranicza się do zainstalowania aplikacji i odebrania dodatkowych 25 PLN na grę – nic więcej! Sprawdź szczegóły promocji i skorzystaj z bonusu w STS!

1_sts_bez_ryzyka_230

Zainstaluj aplikację i odbierz STS bonus

Wydaje mi się, że łatwiejszej okazji na zgarniecie bonusu od STS już sobie nie możesz wyobrazić. Akcja, którą przygotował największy polski bukmacher polega na zainstalowaniu sobie aplikacji, zarejestrowaniu się i odebraniu bonusu. Dosłownie nic więcej nie musisz już robić.

Wielu graczy gra poza domem, obstawia mecze w autobusach pociągach czy na kawie. Przeglądarka internetowa pod tym kątem nie zawsze jest najlepsza i bardzo często aplikacja dostarcza wielu ciekawych funkcji. STS zachęca do korzystanie ze swojej aplikacji poprzez rozdawanie bonusów. Jeśli tylko zainstalujesz na swoim smartfonie aplikację STS-u i potwierdzisz chęć odebrania vouchera w sekcji BONUSY I AKCJE , otrzymasz 25 PLN bonusu! Dzięki aplikacji, obstawianie meczów będzie wygodniejsze i szybsze, a teraz przy okazji możesz odebrać dodatkowe środki na grę. Nic tylko korzystać! Otrzymany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi z minimalnym kursem 1.91. Akcja trwa jeszcze tylko dzisiaj, więc się pospieszcie!

mobile bonus w STS

Bonus od STS – zakład bez ryzyka do 230 PLN!

Przyznaj, że teraz naprawdę warto skorzystać z tej promocji. Instalujesz aplikację i odbierasz bonus! Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u największego polskiego bukmachera to koniecznie załóż je dzisiaj z kodem promocyjnym: ZAGRANIE!

Dzięki niemu otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Promocja ważna w dniach 25.02-26.02. Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony to zwrot nastąpi na konto depozytowe! Oprócz tego możesz zgarnąć 1200 PLN bonusu od depozytu, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii. Zainteresowany? Odwiedź naszą zakładkę STS bonus i dowiedz się jeszcze więcej!

sts mobile bonus