Przed nami weekend pełen emocji w sportach walki. Kilka federacji zorganizuje dzisiaj swoje gale, a w nich jest KSW, Bellator i UFC. To ostatnie akurat jest w nocy z soboty na niedzielę. Z tej okazji możesz u nas skorzystać z typów dnia, a w Betclic zgarnąć cashback wysokości 40 PLN. Sprawdź jednak, jakie są warunki!

Skorzystaj z typów dnia i obstawiaj MMA bez ryzyka do 40 PLN!

Wśród gal MMA w sportach walki są popularne federacje, jak np. KSW, czy UFC. Do tego jeszcze są trochę mniejsze, typu Bellator. Tak się składa, że wszystkie trzy dzisiaj będą miały swoje kolejne gale. W przypadku KSW 62 walką wieczoru będzie starcie Kołeckiego z Szostakiem. Zapowiada się więc na świetne widowisko dla kibiców, którzy czekali na tę rywalizację. Kołecki z bilansem 9-1-0 zmierzy się z Szostakiem, który ma 4-3-0. Do tego jeszcze np. Krakowiak powalczy z Jakubcem. Emocji na pewno nie będzie brakować, a przecież do tego jeszcze mamy UFC, czy Bellator.

Walką wieczoru w UFC jest rywalizacja Islama Makhacheva z Thiago Moisesem. Do tego jeszcze Stephiens powalczy z Gamrotem. Polak jest mocnym faworytem, ale wcale nie czeka go łatwa przeprawa, na co też wskazują właśnie bukmacherzy przy swoich kursach. Gamrot ma bilans 18-1-0, a Stephiens 28-18-0. Emocji nie będzie brakować, a pamiętaj, że na Zagranie dostępne są typy dnia, z których możesz skorzystać przy typowaniu!

betclic pewny zaklad

Aby wziąć udział w akcji przygotowanej przez Betclic musisz spełnić proste zasady. Wystarczy, że zagrasz kupon bez minimalnej stawki na kuponie z kursem nie mniejszym niż 3.00. Jednak musi być to AKO z co najmniej czterema zdarzeniami – to kwestia, której nie można ominąć, jeżeli chcesz, aby kupon kwalifikował się do promocji “pewny zakład na MMA”.

Jeżeli tylko jeden typ będzie nie trafiony, to dostaniesz zwrot stawki aż do 40 PLN. Przed wypłatą cashbacku trzeba jednak jeszcze nim obrócić. Należy to zrobić sześciokrotnie na kuponach z kursami nie mniejszymi niż 2.00 i w ciągu 30 dni. Dopiero po spełnieniu tych warunków będzie można wypłacić kasę. Nie ma w zasadzie żadnych dodatkowych warunków. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz użyć naszych typów dnia, które pomogą w wybraniu odpowiednich zakładów.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Betclic bonus dostaniesz też za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN, który da Ci:

  • zakład bez ryzyka do 550 PLN
  • 50% więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze