Mistrzowskie Supermenu od Superbet. Odbierz bonusy na mundial!

Zgrupowanie i trening reprezentacji Francji

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne mistrzostwa świata w piłkę nożną. Chcesz odebrać dodatkowe bonusy na grę, ale nie wiesz, gdzie możesz to zrobić? Zerknij w takim razie, na to, co proponuje Ci Superbet. Ten operator przygotował dla Ciebie Supermenu i ma szereg bonusów, z których możesz skorzystać.

Supermenu na Supermistrzostwa

Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z Superbetem? To akurat jest bardzo proste i o wszystkim przekonasz się niżej:

✅ Załóż konto w Superbet z tego linku.
Wpisz kod ZAGRANIE ✅

GO SUPER 20+22

Pierwszą promocją od Superbet są freebety. Codziennie, przez cały okres trwania mundialu, będziesz mógł odebrać 22 PLN w formie darmowego zakładu. Wystarczy wcześniej postawić kupon za 20 PLN. Jak więc widzisz, warunki, jakie trzeba spełnić, nie są zbyt trudne.

Chcesz zgarnąć pozostałe bonusy? To zerknij na kod promocyjny do Superbet!

Superstrzał na mistrzostwa

Daniem głównym w ofercie Supermenu Superbeta jest loteria. Do wygrania w niej jest Toyota Supra oraz 100 000 innych nagród, takich jak smartfony, smartwatche czy freebety. No dobrze, ale co trzeba zrobić, żeby móc wziąć w tym udział?

  • Zgłoś się do udziału w loterii (a jak nie masz konta, to załóż je: https://zagranie.com/goto/superbet)
  • Postaw zakłady za minimum 10 PLN , by dostać swój Super Strzał i grać o nagrody.

Następnie zarejestruj kupon na koncie programu Super Club. Postawione i rozliczone 10 PLN w dniach 15.09 – 18.12.2022 r. daje Ci los w losowaniu nagrody głównej – samochodu Toyota Supra oraz nagród miesięcznych – pakietów wyjazdowych do Kataru.

Supersocial to platorma dla fanów

Ostatnią opcją, skierowaną do fanów, jest Supersocial. Jest to platforma do gry społecznościowej, dzięki której możesz obserwować typy użytkowników, kopiować je lub komentować. Bukmacher zapewnia także, że w codziennej ofercie będzie miał także Superkursy, więc warto na bieżąco obserwować, jakie zakłady nam proponuje.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze