Mistrzowska ścieżka Pudziana w BETFAN

Anglia - Iran

BETFAN rozszalał się na początek mundialu i przygotował ciekawe promocje na start mundialu. W przypadku meczu Polaków mamy do dyspozycji kilka rzeczy w ofercie tego operatora. Jedną z akcji dla graczy jest mistrzowska ścieżka Pudziana – jak to dokładnie działa i co trzeba zrobić, żeby móc wziąć w tym udział? O tym piszemy niżej!

Pudzian w BETFAN

O tym, że Pudzian działa razem z BETFAN to już wiemy nie od dziś. Teraz możemy wziąć udział w mistrzowskiej ścieżce. Od czego zacząć?
✅ Załóż konto w BETFAN.
Wpisz kod ZAGRANIE ✅

 1. Załóż konto w BETFAN z kodem ZAGRANIE
 2. Graj codziennie kupony za dokładnie 99 PLN
 3. Kupon musi być na konkretny mecz, wybrany przez bukmachera
 4. Min. AKO 3
 5. Kurs minimalny kuponu – 2.50

Przy okazji zerknij na nasze pozostałe typy na Mistrzostwa Świata 2022!


Mistrzostwa Świata w piłkę nożną rozpoczęły się na dobre. Codziennie czekają nas ciekawe spotkania i niesamowite emocje. W trakcie trwania fazy grupowej będziemy świadkami nawet trzech, a nawet czterech spotkań dziennie. Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego z nich, albo zwiększyć emocje z oglądania, to zerknij na mistrzowską ścieżkę od BETFAN!

Jakie są pozostałe warunki akcji od BETFAN? Za dojście do danego kroku przysługują Ci następujące nagrody, których warunki uwolnienia są opisane po kliknięciu w ikonę prezentu:

 • Freebet 50 zł po dojściu do 4. kroku
 • Bonus 100 zł po dojściu do 8. kroku
 • Freebet 100 zł i Bonus 30 zł po dojściu do 13. kroku
 • Kwalifikacja do odbioru Jackpotu 50 tys. zł po dojściu do 18. kroku
 • Bluza BETFAN po dojściu do 25. kroku
 • Inne ukryte nagrody

Nagrody zostaną przypisane do Twojego konta po dojściu do danego kroku do godziny 12.00 następnego dnia. Jeden Gracz może otrzymać do siedmiu nagród.

fot. pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze