To już szósty dzień naszego kalendarza adwentowego i nie zwalniamy z rozdawaniem CHOCO BETS! Jesteśmy w przededniu KSW 52, więc z tej okazji mamy dla Was w puli aż 400 PLN od STS! Tym razem czeka Was typerskie zadanie – aczkolwiek bardzo proste, a na nagrody może liczyć aż dwadzieścia osób. Poniżej zobacz gdzie masz umieścić swoje przewidywania na KSW 52.

Misja na piątek 06.12.2019: wytypuj zwycięzców dwóch głównych walk KSW 52!

Nasza zabawa już tradycyjnie rozpoczyna się o 12:00, ale tym razem potrwa kilka godzin dłużej – ostatnie odpowiedzi można udzielać do soboty, 21:00! W związku z tym, nagrodzeni freebetami zostaną ogłoszeni również później. Wyników spodziewajcie się w poniedziałek, o czym będziemy informować. Gdzie? Oczywiście na naszej Grupie Zagranie na Facebooku [Dołącz do grupy].

A więc do sedna. Zadanie jest bardzo proste, bo musisz wskazać zwycięzców dwóch walk wieczoru KSW 52 – Mamed Khalidov kontra Scott Askham oraz Salahdine Parnasse kontra Ivan Buchinger. Dodatkowo musisz posiadać konto w STS – jeżeli jeszcze go nie masz, to sprawdź mój tekst na KSW 52, gdzie znajdziesz pomoc w typowaniu, ale także specjalną promocję dla nowych graczy właśnie na sobotnie MMA. Natomiast jeżeli chcesz więcej poczytać o bonusach na start w STS i ich zasadach, to wbij tutaj. No i najważniejsze, gdzie umieścić odpowiedź? W komentarzu pod naszym filmikiem na YouTube z typami na KSW 52.

Link do YouTube

CHOCO BETS 6. grudnia:

➡️ Do zgarnięcia 20x 20 PLN do STS

➡️ Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, a chcesz wziąć udział w dzisiejszej zabawie, to możesz je założyć z kodem ZAGRANIE

 

➡️ Wytypuj zwycięzców dwóch walk KSW 52 – Mamed Khalidov czy Scott Askham oraz Salahdine Parnasse czy Ivan Buchinger. W komentarzu podaj swoją nazwę użytkownika w STS – bez tego, odpowiedz nie będzie brana pod uwagę!

➡️ Przykład i forma komentarza: Scott Askham, Salahdine Parnasse, Maniek

➡️Wygrywa pierwsze 20 osób z poprawną odpowiedzią

➡️Ostatnie odpowiedzi do godziny 21:00

➡️Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę

➡️W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika

➡️Konkurs 18+

➡️Odpowiedź zamieść w komentarzu pod poniższym filmikiem

➡️ Miło nam będzie jak zostawisz subskrypcje, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś;)

Link do YouTube

➡️ Wyniki z laureatami pojawią się w niedzielę do południa na Grupie Zagranie

Baner - skubiemy bukmachera