Za nami dwa dni zadań, więc dla odmiany mamy dziś dla Was czekoladowe freebety od PZBuk – każdy o wartości aż 50 PLN! Co zrobić, żeby bez inwestowania własnej kasy postawić zakład w takiej kwocie? Wystarczy przeszukać naszą stronę! Szczegółowe info znajdziesz poniżej.

Misja na czwartek 05.12.2019: znajdź czekoladkę!

Dziś mamy dla Was zadanie z serii: kto pierwszy, ten lepszy.

Co to znaczy i co dokładnie trzeba zrobić? Dla wszystkich, którzy dopiero dołączają do naszego adwentowej akcji CHOCO BETS, zasady w skrócie:

  1. Przeszukaj nasz portal Zagranie.com. Klikaj w artykuły, zakładki – to, czego szukasz, może być wszędzie. Mowa oczywiście o kostkach czekolady wartych 50 PLN od dzisiejszego sponsora PZBuk.
  2. Znalazłeś? Super! Szybko kliknij w czekoladkę, a następnie w pole, które Ci się pokaże, wpisz swój adres e-mail.
    Uwaga! Jeśli już wcześniej znalazłeś czekoladkę, podaj ten sam adres e-mail, co wtedy– weźmiesz dodatkowo udział w walce o nagrodę główną, do zdobycia której kluczowe jest zaangażowanie w nasze zadania, a nie wynik w poszczególne dni.
  3. Poczekaj do następnego dnia i wypatruj na Zagranie.com artykułu z wynikami – nagrodzimy 10 najszybszych osób freebetami po 50 PLN do PZBuk. Artykuł pojawi się na stronie o 12:00.

Nie czekaj, tylko bierz się za poszukiwania! W końcu kto pierwszy, ten lepszy!

Pamiętaj, że chcąc wykorzystać freebet w PZBuk, musisz posiadać konto u tego bukmachera. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz spokojnie to nadrobić, żeby potem cieszyć się darmową grą.

Załóż konto w PZBuk z kodem promocyjnym “600PLN”, klikając w poniższy baner:

 

Misja z 04.12.2019: lista zwycięzców

Brałeś udział we wczorajszej misji CHOCO BETS #4? Dowiedz się, które recenzje nasze jury uznało za najbardziej wartościowe i czy znalazłeś się w gronie laureatów.

Wbijaj na Facebookową Grupę Zagranie – tam poznasz nasz werdykt. Do grupy przejdziesz, klikając: TUTAJ

Baner do dołączenia do Grupy Typerskiej Zagranie