11. grudnia, a my ciągle mamy co Wam rozdawać;) Sponsorem dzisiejszych CHOCO BETS w postaci darmowych środków do obstawiania jest STS! Tym razem zadanie do wykonania – musicie odpowiedzieć nam na jedno proste pytanie… i znaleźć się wśród dwudziestu najbardziej jakościowych komentarzy. Dwadzieścia osób zgarnie po 20 PLN!

Gra toczy się także o główną nagrodę, czyli 300 PLN dla jednej osoby oraz gadżety od bukmachera LV BET – zobacz szczegóły!

Misja na środę 11.12.2019: Jak promka, to jaka?

Nasza dzisiejsza zabawa z kalendarza adwentowego trwa do 12. grudnia, 12:00, kiedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy CHOCO BETS oraz pojawi się kolejna okazja na zgarnięcie freebetów!

Twoja dzisiejsza misja, to opisać w co najmniej trzech zdaniach ulubione promocje bukmacherskie dla stałych graczy. Swoją odpowiedź napisz w komentarzu na podstronie Zakłady bukmacherskie online. Aż dwadzieścia wpisów zostanie wybranych przez ekipę Zagranie i nagrodzone freebetem w wysokości 20 PLN! Kto wygra? Najbardziej kreatywne i jakościowe komentarze.

 

CHOCO BETS 11. grudnia:

➡️ Do zgarnięcia 20 x 20 PLN w bonusach do STS

➡️ Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, a chcesz wziąć udział w dzisiejszej zabawie, to możesz je założyć z kodem promocyjnym 1259PLN

 

➡️ Na podstronie https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/ zostaw komentarz zawierający co najmniej trzy zdania i odpowiadający na zagadnienie – ulubione promocje bukmacherskie dla stałych graczy
➡️ Wygrywa dwadzieścia osób z odpowiedzią, którą wybierze jury Zagranie

➡️ Ostatnie odpowiedzi do 12. grudnia, godziny 12:00

➡️ W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika

➡️ Konkurs 18+

➡️ Wyniki z laureatami pojawiają się w czwartek na Grupie Zagranie na Facebooku

Baner - skubiemy bukmachera