1. grudnia, więc czas otworzyć pierwsze okienko z czekoladką. Sponsorem dzisiejszych CHOCO BETS w postaci darmowych środków do obstawiania jest eWinner! Na początek naszego kalendarza adwentowego banalne zadanie do wykonania. Dziesięć osób zgarnie po 30 PLN!

Misja na niedzielę 01.12.2019: wykonaj zadanie!

Gra toczy się także o główną nagrodę, czyli 300 PLN dla jednej osoby oraz gadżety od bukmachera LV BET – zobacz szczegóły!

Nasza dzisiejsza zabawa z kalendarza adwentowego trwa od 1. grudnia, 12:00, do 2. grudnia, 12:00, kiedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy ChocBetów oraz pojawi się kolejna okazja na zgarnięcie freebetów!

Twoje zadanie na dziś, to odpowiedzieć w co najmniej trzech zdaniach na pytanie – który legalny bukmacher jest Twoim ulubionym i dlaczego? Swoją odpowiedź umieść w komentarzu na podstronie Bukmacherzy (Klik – przechodzę). Dziesięć opinii zostanie wybranych przez ekipę Zagranie i nagrodzone freebetem w wysokości 30 PLN! Kto wygra? Komentarz, który będzie wartościowy? Zabawny? Z nutką poezji? Krótki? Długi? Kreatywność pozostawiamy Tobie, ale im lepiej, tym większa szansa na CHOCO BETS;)

CHOCO BETS 1 grudnia:

➡️ Do zgarnięcia 10×30 PLN w bonusach do eWinner

➡️ Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, a chcesz wziąć udział w dzisiejszej zabawie, to możesz je założyć z kodem promocyjnym 1200PLN

➡️ Na podstronie https://zagranie.com/bukmacherzy/ zostaw komentarz zawierający co najmniej trzy zdania i odpowiadający na pytanie – który legalny bukmacher jest Twoim ulubionym i dlaczego?

➡️ Wygrywa dziesięć osób z opinią, którą wybierze jury Zagranie

➡️ Ostatnie odpowiedzi do 2 grudnia, godziny 12:00

➡️ W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika

➡️ Konkurs 18+

➡️ Wyniki z laureatami pojawiają się w poniedziałek na Grupie Zagranie na Facebooku